Home Kategorie Ludzie Prasa ujawniła porażające fakty o synu Edyty Górniak. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach.

Prasa ujawniła porażające fakty o synu Edyty Górniak. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach.

Prasa ujawniła porażające fakty o synu Edyty Górniak. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach.

Edyta Górniak swoim głosem mogłaby zawstydzić wiele światowej sławy piosenkarek. Swego czasu próbowała podbić wielki świat, ale nadal największym uznaniem cieszy się na swoim podwórku.

W wywiadach gwiazda nie ukrywa, że jej syn Allan to jej oczko w głowie. Niestety doniesienia prasowe o nim są bardzo przykre.

Edyta Górniak ma dziecko z Dariuszem K., który usłyszał wiele zarzutów. Po wielkim uczuciu już dawno nie ma śladu, ale gwiazda cieszy się, że z tego związku na świat przyszedł syn Allan. Chłopak nie ma jednak łatwego życia i nie chodzi tutaj o dorastanie w świetle reflektorów.

Edyta Górniak otwarcie mówi, że Allan to mężczyzna jej życia i nie wyobraża sobie bez niego świata. Jednak ostatnie doniesienia na jego temat są bardzo przykre. Wiele matek słysząc te informacje nie będzie w stanie opanować wzruszenia i łzy same zaczną napływać do oczu.

Życie samotnej matki nie jest łatwe. Nawet gdy jest się gwiazdą, problemy dnia codziennego w wychowaniu pociech są takie same. Możliwe, że przy wychowywaniu młodego mężczyzny Edyta Górniak tak, jak i reszta kobiet wychowujących samotnie, nie pogardziłaby wsparciem mężczyzny rozumiejącego problemy z jakimi musi zmagać się dorastający nastolatek. Allan zdaje się dostrzegać trud, który w jego wychowanie wkłada matkę i zdobył się na niesamowity gest.

Edyta Górniak wchodząc w Dzień Ojca na Instagrama raczej nie spodziewała się przeczytać na swój temat niczego konkretnego. Jej syn postanowił ją zaskoczyć i udostępnił ich wspólne zdjęcie opatrzone niezwykle symbolicznym opisem.

To może Cię zainteresować:  11 gwiazd, które nie mają matury. Niektóre z nich są prawdziwym zaskoczeniem.

– „Mamuś wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca” – przeczytała gwiazda.

Pokazuje to, kim jest dla niego Edyta Górniak. Widać wokalistka staje na wysokości zadania i z sukcesem podejmuje się dwóch rodzicielskich ról. Prasa zaczęła spekulować na temat kontaktu 16-letniego Allana ze swoim ojcem, którego zdecydował się pominąć we wspomnieniu w tym ważnym dniu. Prawda okazała się porażająca.

– „Żadnego telefonu, SMS-a, nic. Zero kontaktu. Allan ma poczucie, że po prostu nie ma ojca” – można przeczytać w cytowanym przez Pomponik tygodniku „Świat i Ludzie”.

To, że brak jest jakichkolwiek kontaktów na linii ojciec-syn jest naprawdę smutne… Nikt nie powinien doświadczać takich sytuacji.

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
88
Smutny
Smutny
120
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz