Home Kategorie Film Stanisława Celińska nagle zniknęła z mediów. Wiemy, co się z nią aktualnie dzieje. To smutne.

Stanisława Celińska nagle zniknęła z mediów. Wiemy, co się z nią aktualnie dzieje. To smutne.

Stanisława Celińska nagle zniknęła z mediów. Fani słynnej aktorki zaczęli zastanawiać się, co dzieje się z ich ukochaną gwiazdą.

Z powodu pandemii artystka została chwilowo bezrobotna i zaszyła się samotnie w czterech ścianach.

Stanisława Celińska jest jedną z najbardziej lubianych przez Polaków aktorek. Bardzo utalentowana gwiazda jest też świetną wokalistką, która pomimo 73 lat na karku nadal aktywnie występowała w całej Polsce. Niestety przez pandemię koronawirusa jej zawodowe plany na najbliższy czas uległy poważnym zmianom, a aktorka została bezrobotna. Nagłe zniknięcie Celińskiej wzbudziło wśród fanów niepokój. Dziennikarze dotarli do aktorki, która wyjaśniła, co działo się z nią w ostatnim czasie.

Jeszcze do niedawna kalendarz aktorki pękał w szwach. Wszystko zmieniło się, gdy w kraju pojawiło się zagrożenie pandemiczne, które sparaliżowało praktycznie cały świat. Nagłe zatrzymanie spowodowało, że aktorka zaszyła się w swoich czterech ścianach i niemal całkowicie zniknęła z mediów. Fani zaczęli obawiać się o Stanisławę Celińską, szczególnie że jest już w podeszłym wieku.

Dziennikarze Pomponika postanowili skontaktować się z aktorką i sprawdzić co tam u niej. Okazuje się, że Celińska ostatnie miesiące spędziła na swojej działce w towarzystwie ukochanych zwierząt.

– „Moje plany z powodu koronawirusa uległy wprawdzie zmianie, ale nie narzekam. Od dwóch miesięcy mieszkam w domku letniskowym na działce. Mam tu dużo pracy, nie tylko ogrodniczej. Piszę, czytam, planuję przyszłość, a towarzystwa dotrzymują mi dwa ukochane psy” – poinformowała aktorka.

Czas spędzany na działce nie jest jednak całkowicie beztroski. Mimo iż Stanisława Celińska z poczuciem humoru podchodzi do kwestii zdrowia czy starości, przerwa w pracy może być poważnym ciosem w jej budżet. Mimo to gwiazda zachowuje optymizm.

To może Cię zainteresować:  Jest oficjalne stanowisko Andrzeja Dudy ws. matur 2020. Rodzicom i uczniom raczej się nie spodoba.

– „Mam takiego wspaniałego bioenergoterapeutę, który zawsze mi powtarza: “Niech pani nie myśli, co panią boli, tylko co ma pani dzisiaj zrobić”. Zaś moja pani profesor ze szkoły teatralnej zawsze powtarzała starożytną sentencję: “Każdego dnia jedna kreska”, czyli każdego dnia zrób coś twórczego” – wyznała aktorka.

W rozmowie z dziennikarzami Stanisława Celińska przyznała, że ma do spłacenia spory kredyt w banku. Przerwa w pracy może więc być dla jej domowego budżetu dużym obciążeniem.

– „Raczej umawiam się z Panem Bogiem, żeby mnie zostawił na ziemi jak najdłużej, tak do 140. roku życia. Bo nie dość, że mam kredyt do spłacenia, to jeszcze robię tyle ciekawych rzeczy, nie mówiąc o planach na przyszłość” – wyznała ze śmiechem aktorka.

Na szczęście aktorka może liczyć na swoje dzieci, Mikołaja i Olę. Rodzeństwo jest teraz blisko mamy, pomimo ich wcześniejszych, napiętych relacji, które zaburzone były przez uzależnienie Celińskiej od alkoholu.

– „Nigdy nie chodziłam na grupę AA, ale tam jest taka metoda 12 kroków. A jednym z nich jest przebaczenie sobie i prośba bliskich o przebaczenie. Tylko wtedy można pójść dalej. One mi wybaczyły, mój były mąż też mi wybaczył. I nawet kiedy czasem wracam do tego w rozmowie z moimi dorosłymi już dziećmi, to mówią: “mamo przestań, nie ma o czym mówić, wszystko naprawiłaś”” – wyznała Stanisława Celińska.

Twoja reakcja?

Super
Super
93
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz