Home Kategorie Ludzie Michał Wójcik z Ani Mru-Mru błaga o pomoc. Nowotwór zaatakował niespodziewanie jego ukochaną.

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru błaga o pomoc. Nowotwór zaatakował niespodziewanie jego ukochaną.

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru błaga o pomoc. Nowotwór zaatakował niespodziewanie jego ukochaną.

Nowotwór wymaga natychmiastowego leczenia. Znany komik zwrócił się o pomoc do swoich fanów. Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru prosi o wsparcie.

Nowotwór zaatakował nagle. Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru ze łzami w oczach prosi fanów o pomoc. Komik nie ma zamiaru się poddać. Artysta prosi o wsparcie, przyznając że liczy się każda chwila i złotówka.

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru przechodzi teraz bardzo ciężkie chwile, lekarze zdiagnozowali u jego partnerki nowotwór. Uwielbiany komik poprosił swoich fanów o wsparcie finansowe na leczenie kobiety, która jest również matką jednego z jego dzieci.

– „Kochani, całe życie pomagałem; dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc” – zaapelował Michał Wójcik w nagraniu opublikowanym w internecie.

To może Cię zainteresować:  Zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Tuż po śmierci partner znalazł w jej telefonie zdjęcie.

Do apelu przyłączyli się też koledzy komika z kabaretu Ani Mru Mru. Na oficjalnym profilu formacji pojawił się wpis, który zachęca fanów do wsparcia leczenia Jani.

– „Kochani! Pomagamy! Tym razem Michałowi. Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno! Jesteście z nami? Każda złotówka może czynić cuda” – napisali koledzy z kabaretu Michała Wójcika.

Zbiórka funduszy prowadzona jest przez portal Pomagam.pl. Fani tłumnie okazali wsparcie i solidarność z ulubionym komikiem w obliczu tragedii, która spotkała jego rodzinę. W ciągu 4 dni uzbierano już niemal 220 tysięcy złotych, tym samym przekraczając o 20 tysięcy pierwotny cel zbiórki. Datki na rzecz leczenia partnerki Michała Wójcika wpłaciło prawie 4,5 tysiąca osób.

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz