Home Kategorie Ludzie Mało kto zauważył. Trzaskowski w trakcie debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarki.

Mało kto zauważył. Trzaskowski w trakcie debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarki.

Mało kto zauważył. Trzaskowski w trakcie debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarki.

Leszno i Końskie od kilku dni nie schodzą z nagłówków największych mediów. Uwaga większości obserwatorów polskiej polityki skupiła się jednak na drugiej miejscowości.

Wszystko dlatego, że przed halą, gdzie odbywała się „debata” doszło do starć pomiędzy przeciwnikami i zwolennikami obecnego prezydenta. Tymczasem w Lesznie też nie zabrakło emocji.

Wczoraj wieczorem odbyły się dwa wydarzenia, które promowane były jako debaty prezydenckie. Ostatecznie jednak, zarówno w tej organizowanej przez TVP, jak i szeregu niezależnych od publicznej telewizji, udział wzięło po jednym kandydacie.

Większość osób skupiło się oczywiście na Końskich. W sieci nie brakuje spekulacji dotyczącego rzekomego wcześniejszego zaznajomienia Andrzeja Dudy z pytaniami. W Lesznie natomiast też nie brakowało emocji. Przeciwnicy Rafała Trzaskowskiego mówią o ustawce, a zwolennicy o altruizmie. Co się stało?

– „Nie zmieniam zdania pod wpływem kampanii wyborczej, tylko pod wpływem wielu lat obserwacji. Od wielu lat i miesięcy słyszy pani moje wypowiedzi, które mówią, że dzisiaj dochodzimy jasno do konkluzji, że nie może być mowy o podwyższeniu wieku emerytalnego” – zdążył powiedzieć Trzaskowski do dziennikarki, pytającej o obniżenie wieku emerytalnego, kiedy kobieta zaczęła słabnąć.

Kandydat na prezydenta momentalnie odszedł od swojego stanowiska, sięgnął po szklankę wody i podał ją Agnieszce Burzyńskiej z redakcji “Faktu”.

– „Tutaj rzeczywiście jest bardzo gorąco” – skomentował sytuację Trzaskowski.

– „Było strasznie duszno. Wstałam z fotela za szybko i zakręciło mi się w głowie. Nie zemdlałam, pytania zadałam. Tyle” – skomentowała później zdarzenie na swoim Twitterze dziennikarka.

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
32
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz