Home Kategorie Poruszające Panna młoda wiedziała, że narzeczony ją zdradza. Zemściła się przed ołtarzem. Zrobiła coś niewybaczalnego.

Panna młoda wiedziała, że narzeczony ją zdradza. Zemściła się przed ołtarzem. Zrobiła coś niewybaczalnego.

Panna młoda odkryła coś porażającego. Mężczyzna, którego miała poślubić, miał romans. Nie zastanawiając się długo, postanowiła, że zemsta będzie jedynym słusznym rozwiązanie.

Lesly zauważyła, że zachowanie narzeczonego bardzo się zmieniło. Dave twierdził, że to duża ilość pracy i nadgodziny są powodem jego nieobecności w domu. Kobieta z początku wierzyła mu i bardzo się martwiał, ale jeden niepokojący szczegół dał jej do myślenia.

Dave coraz rzadziej kładł się do łóżka ze swoją narzeczoną. Późno wracał z pracy i sypiał na kanapie, aby – jak twierdził – nie budzić partnerki. Niestety Lesly zaczęła wyczuwać damskie perfumy. Dziwne zachowanie mężczyzny potwierdziły niestosowne SMS-y z tajemniczą Emmą, które Lesly znalazła w telefonie narzeczonego.

Kobieta opowiedziała swoim przyjaciółkom o planie zemsty, jaki przygotowała. Nie chciała rezygnować ze ślubu, który tak długo planowała. W tym ważnym dniu kobieta z uśmiechem na twarzy witała wszystkich gości, a gdy Dave przed ołtarzem zaczął przyrzekać jej miłość i wierność, postanowiła interweniować.

Panna młoda zabrała głos. Przez mikrofon powiedziała o kłamstwach narzeczonego i przeczytała jego korespondencję z kochanką. Obie rodziny nie mogły wyjść z szoku. Lesly zaprosiła wszystkich weselników na przyjęcie nie ślubne, a w imieniu szczerości partnerskiej.

Co sądzicie o takiej zemście? Bylibyście w stanie coś takiego zrobić?

Bilety do Ocean Parku
Bilety do Ocean Parku
84,99 zł
137,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Ocean Park we Władysławowie: 2 bilety od 47,99 zł i więcej opcji (do -42%)

Twoja reakcja?

Super
Super
404
Ha ha
Ha ha
60
Wow
Wow
26
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz