Home Kategorie Poruszające Matka upokorzyła swoje dziecko. Do sieci trafiło przerażające nagranie. Nietrzeźwa i wulgarna poniżyła chłopca.

Matka upokorzyła swoje dziecko. Do sieci trafiło przerażające nagranie. Nietrzeźwa i wulgarna poniżyła chłopca.

Matka upokorzyła swoje dziecko. Do sieci trafiło przerażające nagranie. Nietrzeźwa i wulgarna poniżyła chłopca.

Nagranie, które niedawno trafiło do sieci, zaniepokoiło wiele osób. Użytkownicy portalu „Wykop” odkryli relacje pewnej matki, która upokarza własne dziecko.

Jedna z użytkowniczek Instagrama postanowiła pokazać swoim obserwującym małego chłopca. Okazuje się, że to jej syn. Sposób w jaki kobieta potraktowała dziecko oburzył wiele osób. Typowa „madka” z piwem w ręku traktowała syna jak przedmiot.

Na przedstawionych na „Wykopie” filmach widzimy ujęcia z Insta Stories matki, która upokorzyła własnego syna. Na siłę chciała pokazać obserwującym brudne stopy malca, chociaż wyraźnie ten sobie tego nie życzył.

– „Wstydzisz się? To ciekawe, kto teraz ci te stopy umyje” – wyśmiewa chłopca kobieta.

Na nagraniu słychać jak jej koleżanka wyśmiewa dziecko, mówiąc że „twoja du*eczka powinna ci je wyczyścić językiem”. Późniejsze relacje pokazywały, jak urlopowiczki bawią się, imprezują i piją dużo alkoholu.

Płacz zawstydzonego chłopca wywołał radość u nagrywającej. Nie zwracając uwagi na jego reakcje, szarpała dziecko za nogę i przystawiała telefon do twarzy. Na nagraniach widzimy, jak dziecko chowa się przed własną matką. Odwraca się do niej plecami i jest całe czerwone od płaczu, a mimo to uczestniczy wycieczki nadal go wyśmiewają i pokazują użytkownikom Instagrama. Link do ujawnionych treści znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy, bo chyba niektórzy zapominają… Każdy człowiek, niezależnie od wieku, ma niezbywalną godność. Zarówno dziecko, jak i dorosły ma prawo do ochrony swojej prywatności i wizerunku. Skandaliczne zachowanie kobiety uprzedmiotawiało malca, który nie powinien czuć się jak lalka od szarpania i pokazywania na Instagramie.

Oczyszczanie skóry
Oczyszczanie skóry
59,99 zł
140,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy za 59,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska (do -62%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz