Home Kategorie Film Tragiczna śmierć ukochanego Beaty Tyszkiewicz wstrząsnęła nią dogłębnie. Nigdy o tym nie zapomni.

Tragiczna śmierć ukochanego Beaty Tyszkiewicz wstrząsnęła nią dogłębnie. Nigdy o tym nie zapomni.

Beata Tyszkiewicz to niekwestionowana największa dama polskiego show-biznesu. Aktorka podbiła serca telewidzów zarówno przez swoje role, jak i styl bycia, elokwencję i zaskakujące wypowiedzi.

Aktorka trzy razy się rozwodziła, ale to mężczyzna, którego poznała w młodości okazał się być jej prawdziwą miłością. Niestety zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, a Tyszkiewicz została z wieloma pytaniami oraz złamanym sercem.

Niezwykła młoda kobieta z niebywałą osobowością, urodą i niemałym dorobkiem aktorskim – pod koniec lat 50-tych postanowiła rozpocząć naukę w warszawskiej szkole teatralnej. Z początku koledzy nie zwracali na nią uwagi. Nie spodziewała się, że to tam odnajdzie miłość swojego życia.

Beata Tyszkiewicz zdecydowała się na naukę po sukcesie aktorskim w filmie Zemsta. Jak informuje pomponik.pl, jej uwagę zwrócił młodzieniec, cieszący się uznaniem profesorów, uczeń 4 roku, Józef Łotysz. Po krótkim czasie mężczyzna zdobył serce polskiej damy.

To może Cię zainteresować:  „Ojej, może chce pani usiąść?” - usłyszała w autobusie. Czuła się zażenowana całą sytuacją.

Niestety, jak informuje pomponik.pl, Tyszkiewicz zobaczyła jego drugie oblicze i ciężko było jej uwierzyć, że można tak niewłaściwie traktować partnerkę. Ciągła zazdrość i nieporozumienia przyczyniły się do rozpadu związku.

– „To była tęsknota z gatunku beznadziejnych i niezrozumiałych. Po prostu miłość” – powiedziała znajoma aktorki cytowana przez portal pomponik.pl, o związku Beaty Tyszkiewicz i Józefa Łotysza.

Niestety, po latach mężczyzna zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Pomponik.pl podaje, że według jednej z wersji, stał się nieplanowaną ofiarą porachunków mafii.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz