Home Kategorie Ludzie Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wyborów. Jasnowidz wskazał zwycięzce.

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wyborów. Jasnowidz wskazał zwycięzce.

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wyborów. Jasnowidz wskazał zwycięzce.

Jackowski miał kolejną wizję. Tym razem dostrzegł kto wygra w II turze wyborów.

Krzysztof Jackowski znany też jako Jasnowidz z Człuchowa to postać, która ma wielu zwolenników, ale i przeciwników. Ciężko jednak przejść obok niego obojętnie. Niektórzy wierzą w jego przepowiednie, inni się z nich śmieją.

Fani Jackowskiego podają za przykład sprawy, w których współpracował z policją i pomógł odnaleźć zaginionych ludzi. Osoby nieprzychylne jasnowidzowi przypominają z kolei przepowiednie, które okazały się nietrafione. Tym razem jasnowidz miał wizję dotyczącą drugiej tury wyborów prezydenckich. Podobno ujrzał w niej kto wygra.

Według jasnowidza w drugiej turze wyborów wygra Andrzej Duda. Jackowski mówi, że obecny prezydent otrzyma ok. 53% głosów, a do urn pójdzie o wiele mniej Polaków niż w turze pierwszej.

Portal sadeczanin.info podaje, że Jackowskiemu udało się już przewidzieć, jak przebiegnie I tura wyborów. Jasnowidz miał powiedzieć przed nią, że na pierwszym miejscu podium stanie Andrzej Duda i podać bardzo zbliżone wyniki do rzeczywistych. Warto jednak zastanowić się, czy taki przewidywania są rzeczywiście przejawem mocy paranormalnych, czy może trafną analizą sytuacji politycznej, wyprowadzoną na podstawie wcześniejszych sondaży czy wydarzeń z kraju.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
450,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny oczu od 99,99 zł i więcej opcji w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
95
Ha ha
Ha ha
86
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz