Home Kategorie Poruszające Zostały 2 tygodnie na uratowanie życia Justyny. „W chwili, gdy czytasz te słowa, dla Justyny nie ma już szans na leczenie w Polsce”

Zostały 2 tygodnie na uratowanie życia Justyny. „W chwili, gdy czytasz te słowa, dla Justyny nie ma już szans na leczenie w Polsce”

Zostały 2 tygodnie na uratowanie życia Justyny. „W chwili, gdy czytasz te słowa, dla Justyny nie ma już szans na leczenie w Polsce”

Nowotwór dla wielu osób to wyrok, od którego nie ma odwołania. Życie 21-letniej Justyny, która walczy z guzem mózgu, nadal można uratować.

– „Czy dwa tygodnie wystarczą, by ocalić młode życie? Pół miliona złotych kosztuje ostatnia szansa Justyny! Operacja w Hannoverze musi się odbyć jak najszybciej. Guz w mózgu Justyny zaatakował już 4 razy. W chwili, kiedy czytasz te słowa, dla Justyny nie ma już szans na leczenie w Polsce!” – czytamy w opisie zbiórki, w trakcie której udało się już zebrać ponad 280 tys. zł.

Justyna od 4 lat walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Mimo iż polscy lekarze musieli rozłożyć ręce nad jej problemem, 21-latka nie zamierza się poddawać. Dziewczyna i jej bliscy postanowili szukać ratunku w innych krajach. Usługi kliniki w Hannoverze, której specjaliści dają Justynie szansę na powrót do zdrowia, nie są jednak tanie. Dwie operacje neurochirurgiczne kosztować będą niemal pół miliona złotych.

Młoda kobieta walczy z chorobą od 17. roku życia.

– „1 września zamiast do szkoły na rozpoczęcie roku, trafiłam na stół operacyjny. Już wtedy lekarze nie mieli złudzeń, że guz, który wycięli, jest złośliwy!” – dowiadujemy się z opisu zbiórki.

21-latka wiele razy musiała zwalczyć powrót bezlitosnego guza. Nadal się jednak nie poddaje.

– „Mam dopiero 21 lat, a już tak mało czasu, by walczyć o życie. Błagam was o ratunek, bez którego przyjdzie po mnie śmierć. Głowa to nie książka, żeby można było ją ciągle otwierać. To moja ostatnia szansa, dlatego nie chcę i nie mogę jej zmarnować” – pisze Justyna.

Czas płynie jednak nieubłaganie. Na zebranie pół miliona złotych zostało już niecałe dwa tygodnie.

Wszystkie osoby, które zechciałyby wspomóc dziewczynę w walce z chorobą, mogą dokonać tego wchodząc na stronę zbiórki i wpłacając dowolną kwotę.

Wybrana kuracja laserowa
Wybrana kuracja laserowa
45,99 zł
150,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Wybrana kuracja laserowa: zamykanie naczynek, usuwanie blizn, przebarwień i więcej od 45,99 zł w Derma SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz