Home Kategorie Poruszające Aktor z „Rancza” adoptował psa ze schroniska. Po pupila pojechał z całą rodziną. Brawo!

Aktor z „Rancza” adoptował psa ze schroniska. Po pupila pojechał z całą rodziną. Brawo!

Schroniska nie są w stanie pomieścić wszystkich zwierząt. Psy, koty i inne codziennie czekają na adopcję. Wiele zwierząt mieszka w ciasnych boksach nawet całe życie.

Żaden zwierzak nie zasługuje na taki los, ale nie każdy człowiek decyduje się na adopcję psa czy kota z trudną przeszłością.

Aktor z serialu „Ranczo” nie widział w tym jednak żadnego problemy. Postanowił dać psiakowi ze schroniska nowy, kochający dom.

Schronisko dla zwierząt w Świeciu podzieliło się wspaniałą nowiną. Jeden z podopiecznych opuścił przytulisko na zawsze i trafił do nowego, kochającego domu. Okazało się, że psa imieniem Saturn adoptował aktor z serialu „Ranczo”. Fani z pewnością rozpoznają gwiazdora.

– „Do nowego domu w Warszawie pojechał dziś Saturn. Adoptowany przez Panią Kamilę i Pana Piotra którzy wraz z dziećmi przyjechali po niego. Fani serialu Ranczo TVP na pewno rozpoznają Pan Piotr Ligienza znanego aktora filmowego i teatralnego. Kto wie może i nasz Saturn zadebiutuje jakąś małą rolą? I tak nasz kolejny łańcuchowy pies rozpocznie prawdziwe życie. Całej Rodzinie serdecznie dziękujemy za adopcję. Życzymy wszystkiego dobrego” – napisało schronisko na Facebooku.

Saturn ma za sobą traumatyczne przeżycia. Czworonóg był uwiązany na łańcuchu przez prawie 2 lata. Zwierzak trafił do schroniska po interwencji, którą przeprowadzili wolontariusze. Właścicielka psa zgodziła się dobrowolnie oddać pupila do przytuliska. Wyznała, że nie radziła sobie ze zwierzętami.

Zabiegi podologiczne
Zabiegi podologiczne
69,99 zł
120,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Pedicure leczniczy z konsultacją i parafinoterapią (69,99 zł) i zabiegiem przeciw potliwości stóp (79,99 zł) w Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz