Home Kategorie Poruszające Aktor z „Rancza” adoptował psa ze schroniska. Po pupila pojechał z całą rodziną. Brawo!

Aktor z „Rancza” adoptował psa ze schroniska. Po pupila pojechał z całą rodziną. Brawo!

Schroniska nie są w stanie pomieścić wszystkich zwierząt. Psy, koty i inne codziennie czekają na adopcję. Wiele zwierząt mieszka w ciasnych boksach nawet całe życie.

Żaden zwierzak nie zasługuje na taki los, ale nie każdy człowiek decyduje się na adopcję psa czy kota z trudną przeszłością.

Aktor z serialu „Ranczo” nie widział w tym jednak żadnego problemy. Postanowił dać psiakowi ze schroniska nowy, kochający dom.

Schronisko dla zwierząt w Świeciu podzieliło się wspaniałą nowiną. Jeden z podopiecznych opuścił przytulisko na zawsze i trafił do nowego, kochającego domu. Okazało się, że psa imieniem Saturn adoptował aktor z serialu „Ranczo”. Fani z pewnością rozpoznają gwiazdora.

– „Do nowego domu w Warszawie pojechał dziś Saturn. Adoptowany przez Panią Kamilę i Pana Piotra którzy wraz z dziećmi przyjechali po niego. Fani serialu Ranczo TVP na pewno rozpoznają Pan Piotr Ligienza znanego aktora filmowego i teatralnego. Kto wie może i nasz Saturn zadebiutuje jakąś małą rolą? I tak nasz kolejny łańcuchowy pies rozpocznie prawdziwe życie. Całej Rodzinie serdecznie dziękujemy za adopcję. Życzymy wszystkiego dobrego” – napisało schronisko na Facebooku.

To może Cię zainteresować:  Starsza kobieta zapytała w schronisku o psa, którego nikt nie chciał. Tylko spójrz z kim wróciła do domu

Saturn ma za sobą traumatyczne przeżycia. Czworonóg był uwiązany na łańcuchu przez prawie 2 lata. Zwierzak trafił do schroniska po interwencji, którą przeprowadzili wolontariusze. Właścicielka psa zgodziła się dobrowolnie oddać pupila do przytuliska. Wyznała, że nie radziła sobie ze zwierzętami.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz