Home Kategorie Ludzie Nikt się tego nie spodziewał. Agata Duda zwróciła się do wszystkich Polek. Apeluje o jedną ważną rzecz.

Nikt się tego nie spodziewał. Agata Duda zwróciła się do wszystkich Polek. Apeluje o jedną ważną rzecz.

Nikt się tego nie spodziewał. Agata Duda zwróciła się do wszystkich Polek. Apeluje o jedną ważną rzecz.

Agata Duda jako pierwsza dama zabiera ostatnio głos w wielu ważnych sprawach. Nie ma się co dziwić – druga tura wyborów zbliża się wielkimi krokami.

Ważne jest więc nie tylko to, co ma do powiedzenia sam prezydent, ale i jego małżonka. Tym razem Agata Duda zaapelowała do wszystkich polek. Sprawa dotyczy naprawdę istotnej rzeczy.

Tym razem chodzi o zdrowie kobiet. Agata Duda już od kilku lat zaangażowana jest w walkę z rakiem piersi w naszym kraju. Jako ambasadorka finansowanych przez NFZ badań postanowiła zachęcić do nich kobiety w Polsce.

Mammobusy to mobilne pracownie mammograficzne, w których kobiety mogą skorzystać z bezpłatnego badania piersi. Ostatnio busy miały przerwę w działaniu spowodowaną oczywiście pandemią. Teraz znowu ruszają w Polskę.

Do korzystania z nich zachęca Agata Duda. Robi to za pośrednictwem wideo, które powstało specjalnie na potrzeby promocji akcji. Na filmie pierwsza dama informuje także o możliwości z korzystania z badań również w stacjonarnych pracowniach.

– „Odpowiednio wczesna diagnoza zmian nowotworowych to nie wyrok. Przeciwnie, to pierwszy i najważniejszy krok do pełnego wyleczenia” – powiedziała pierwsza dama.

Z filmu dowiadujemy się, że mammobusy dotrą nawet do najmniejszych miejscowości w kraju. Badania mają na celu medyczną kontrolę, a program przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 50 do 569 lat. My również zachęcamy do korzystania z usług mammobusów i profilaktycznego badania piersi.

Catering Fit lub Sportowy z dowozem
Catering Fit lub Sportowy z dowozem
189,99 zł
225,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Wybrany catering dietetyczny Fit lub Sportowy 1000, 1200, 1500 kcal i więcej z dostawą od 189,99 zł w Easy Fit Looker

Twoja reakcja?

Super
Super
55
Ha ha
Ha ha
44
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz