Home Kategorie Ludzie Wiemy ile wynosi emerytura Krystyny Pawłowicz. Polscy emeryci mogą pomarzyć o takich pieniądzach.
6.24K

Wiemy ile wynosi emerytura Krystyny Pawłowicz. Polscy emeryci mogą pomarzyć o takich pieniądzach.

Wiemy ile wynosi emerytura Krystyny Pawłowicz. Polscy emeryci mogą pomarzyć o takich pieniądzach.

Wiemy jaką emeryturę dostaje Krystyna Pawłowicz. Była posłanka PiS przedstawiła swoje oświadczenie majątkowe. Niektórzy mocno się zdziwią.

Krystyna Pawłowicz, była poseł PiS-u, przedstawiła swoje oświadczenie majątkowe za 2019 rok. Znajdziemy w nim wiele ciekawych informacji, choćby o wysokości emerytury obecnie piastującej urząd sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Na samym początku warto zwrócić uwagę na oszczędności Pawłowicz. Według oświadczenia na swoim koncie była posłanka zgromadziła ok. 90 tys. zł. Dodatkowo posiada środki w obcej walucie: 2034 dolary amerykańskie, 13 dolarów kanadyjskich, 100 euro oraz 42 franki szwajcarskie. To łącznie daje około 9 tys. zł. Była posłanka ma też dwa mieszkania o powierzchni 95 m kwadratowych i 35 m kwadratowych.

W oświadczeniu majątkowym Krystyna Pawłowicz umieściła również mienie powyżej 10 tys. zł. W przypadku byłej posłanki są to metale przemysłowe, których wartość szacuje się na około 150 tys. złotych.

Pawłowicz nie ma żadnych zobowiązań pieniężnych (kredytów, pożyczek). Według jej oświadczenia majątkowego, sędzina pobiera od października 2019 roku miesięczną emeryturę w wysokości 4942,82 zł. Dodatkowo w rubryce o dodatkowym stanie majątkowym Pawłowicz zaznaczyła, że uzyskuje przychód w wysokości 880 zł miesięcznie z tytułu wynajmu mieszkania.

Markowe okulary 
Markowe okulary 
39,00 zł
100,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne: 49 zł za groupon wart 250 zł i więcej opcji w Perfect Eye Optic – 5 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz