Home Kategorie Ludzie Nagle młoda dziewczyna wyjęła telefon i pokazała ekran Trzaskowskiemu. Zareagował natychmiast. Niewiarygodne.

Nagle młoda dziewczyna wyjęła telefon i pokazała ekran Trzaskowskiemu. Zareagował natychmiast. Niewiarygodne.

Młoda kobieta w trakcie wiecu wyborczego w ramach kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego, nagle wyjęła telefon i pokazała kandydatowi na prezydenta coś, czego nikt się nie spodziewał.

Rafał Trzaskowski w środę pojawił się na Placu Solidarności w Szczecinie, gdzie jedna dziewczyna mocno go zaskoczyła. Polityk nie sądził, że to, co zobaczy na ekranie telefonu, wywoła w nim takie emocje. Kandydat na prezydenta zareagował natychmiast.

Trzaskowski w ramach kampanii wyborczej jeździ po całym kraju, aby poznawać swoich wyborców. W Szczecinie trafił na grupę nastolatek, która uświadomiła mu, że polityk jest nie tylko popularny dzięki temu, że startuje na prezydenta, ale też dzięki memom, które trafiły do sieci.

To może Cię zainteresować:  Rafał Trzaskowski razem z żoną złożył oświadczenie majątkowe. Jaki majątek posiada?

Dziewczyna pokazała Trzaskowskiemu zdjęcie, które zdecydowanie przypadło politykowi do gustu. Był to zabawny mem. Rozbawił on kandydata na prezydenta tak bardzo, że podzielił się nim na swoim Instagramie.

Choć w prawdziwym życiu kandydaci prowadzą konkurencyjne kampanie wyborcze i walczą ze sobą o stanowisko Prezydenta Polski, w Internecie również trwa walka między wyborcami, ale na memy.

Wiele osób wzniosło się bowiem na wyżyny swojej kreatywności i stworzyło obrazki, które wyrażają więcej niż tysiąc słów. Niektóre z nich są bardzo zabawne.

Twoja reakcja?

Super
Super
50
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz