Home Kategorie Poruszające Paragon z polskiej restauracji zwala z nóg. Za jedną pozycję zapłacił 2700 zł.

Paragon z polskiej restauracji zwala z nóg. Za jedną pozycję zapłacił 2700 zł.

Rachunek z pewnej polskiej restauracji zaskoczył internautów. Okazało się, że klient zapłacił 2700 zł za zaledwie jedną pozycję. Zdjęcie paragonu zrobili pracownicy i umieścili w sieci.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Okazuje się, że jedna z pozycji w gdańskiej restauracji wyniosła klienta aż 2700 zł. Co takiego zamówił? Sprawę wyjaśniła sama restauracja.

Pracownicy byli pod tak wielkim wrażeniem tajemniczego klienta, że aż musieli się tym podzielić w mediach społecznościowych.

Okazało się, że za 2700 zł mężczyzna kupił zawieszone posiłki. Są to dania, które dobrowolnie mogą opłacić klienci danego lokalu, fundując w ten sposób ciepły posiłek dla kogoś potrzebującego. Nic dziwnego, że tak ogromna hojność wzruszyła pracowników restauracji do łez.

Zawieszone posiłki to nic nowego. W wielu knajpach i restauracjach od kilku lat można zafundować osobie bezdomnej ciepły posiłek. My za niego płacimy, a ktoś przychodzi później do restauracji i może zjeść. Pracownicy restauracji z Gdańska podziękowali klientowi i zaznaczyli, że coraz więcej osób chce pomagać w ten sposób.

Internauci nie mogli uwierzyć, że ktoś był w stanie wydać tyle pieniędzy za jedną pozycję. Okazało się, że ten ktoś miał piękny gest.

Pracownicy restauracji po prostu musieli podzielić się tym pięknym gestem człowieka, który chciał pozostać anonimowy.

Kurs online: Opiekun w żłobku
Kurs online: Opiekun w żłobku
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
44
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz