Home Kategorie Ludzie Agata Duda weszła na mównicę i uderzyła w media. Nie kryła złości. „Zacznijcie szanować mój wybór”.
9.55K

Agata Duda weszła na mównicę i uderzyła w media. Nie kryła złości. „Zacznijcie szanować mój wybór”.

Agata Duda weszła na mównicę i uderzyła w media. Nie kryła złości. „Zacznijcie szanować mój wybór”.

Agata Duda niespodziewanie wystąpiła na wiecu swojego męża. Pierwsza dama odniosła się do wszystkich doniesień na swój temat. W ostrych słowach skomentowała działania niektórych dziennikarzy.

– „Kochany Andrzejku, serdecznie ci gratuluje, ale chciałam przede wszystkim podziękować ci za te niezwykłe 5 lat. One były nie zwykłe, nie powiem, że były łatwe, bo łatwe nie były, również dla mnie. Zawsze mogłam liczyć na twoje wsparcie i twoją miłość. Szanowni państwo, bardzo serdecznie gratuluje panu Rafałowi i Małgorzacie. Niezależnie od tego, jaki będzie wynik. My go uszanujemy” – deklarowała Agata Duda na wiecu wyborczym swojego męża.

Agata Duda zaprosiła politycznych konkurentów do Pałacu Prezydenckiego. Wspólnie z Andrzejem Dudą chcą podać sobie dłoń z Rafałem i Małgorzatą Trzaskowskimi. Gest pokoju ma zakończyć trwającą od miesięcy kampanię.

– „Mam taki apel, ponieważ tutaj jest bardzo dużo mediów. Myślę, że to jest ten moment, kiedy należy powiedzieć, dlaczego tak jak państwo twierdzili się nie wypowiadałam. Uchylę rąbka tajemnicy. Drogie media, drodzy dziennikarze. Mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się. Zapomnieliście tylko powiedzieć, że nie wypowiadam się do mediów. Przez ostatnie 5 lat rozmawiałam z rodakami na każdym ze spotkań” – grzmiała Agata Duda.

Pierwsza dama w ostrych słowach skrytykowała zachowanie niektórych dziennikarzy.

– „Chciałabym, żebyście również wy szanowali Polaków i polityków. Chciałabym, żebyście szanowali mój wybór. Dużo mówicie o tolerancji, ale pozbawiacie mnie prawa do wyboru. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów to był to mój własny wybór. A dlaczego nie chciałam się wypowiadać do mediów? To był mój milczący sprzeciw wobec manipulacji i dezinformacji. Nie daje na to zgody” – mówiła.

Pakiety day spa w stylu glamour
Pakiety day spa w stylu glamour
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiety day spa w stylu glamour od 99,99 zł w Medical & Beauty Institute

Twoja reakcja?

Super
Super
22
Ha ha
Ha ha
31
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz