Home Kategorie Ludzie Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwa.

Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwa.

Znany piłkarz podważa wyniki wyborów. Poważne oskarżenia wobec państwa.

Wybory prezydenckie są w Polsce najgorętszym tematem ostatnich dni. Do ich wyników odniósł się były piłkarz. Stwierdził, że były one nieuczciwe.

Na swoim oficjalnym Twitterze, były polski zawodnik i reprezentant, Cezary Kucharski, napisał, że dryga tura wyborów nie była ani uczciwa, ni w zgodzie z demokratycznymi wartościami. Wpis ten wywołał spore poruszenie.

– „To nie były uczciwe i demokratyczne wybory!” – napisał na swoim Twitterze 17-krotny reprezentant Polski.

W pierwszej chwili ciężko było zrozumieć, o co dokładnie chodzi byłemu piłkarzowi, a obecnie posłowi na sejm z ramienia PO. Kucharski jednak nie unikał odpowiedzi na pytania internautów. Zapytany o dowody, udostępnił artykuł, w którym OBWE stwierdza, że przed pierwszą turą wyborów publiczny nadawca telewizyjny stał się kampanijnym narzędziem urzędującego prezydenta.

To może Cię zainteresować:  Grała Lidkę w serialu „Czterej pancerni i pies”. 47 lat później nadal wygląda pięknie.

– „Co jednak gdyby wygrał Rafał Trzaskowski, którego Kucharski otwarcie popierał? – Zdania nie zmienię,bo jeśli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem, to pomimo tego co napisałem” – stwierdził jasno były reprezentant Polski.

Cezary Kucharski działalność polityczną rozpoczął w 2011, gdy został wybrany do sejmu z listy Platformy Obywatelskiej. Przed wyborami jasno deklarował poparcie dla Rafała Trzaskowskiego.

– „Głosuję na Rafała Trzaskowskiego, bo nie akceptuję, aby prezydent RP łamał prawo i Konstytucję. Przestrzeganie prawa i konstytucji przez prezydenta to warunek sine qua non budowania silnego państwa. Trzaskowski, bo prezydent RP powinien być niezależny. Trzaskowski, bo chcę, aby prezydent RP był prezydentem wszystkich, a nie jednej partii politycznej” – mówił w rozmowie dla „Super Expressu” Cezary Kucharski.

eKurs: Szybkie czytanie
eKurs: Szybkie czytanie
11,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Szybkie czytanie i efektywna nauka za 11,99 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
29
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz