Home Kategorie Ludzie Śmierć ukochanej córki, a teraz kolejne smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudny okres.

Śmierć ukochanej córki, a teraz kolejne smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudny okres.

Ewa Bem nazywana pierwszą damą polskiego jazzu w 2017 musiała zmierzyć się z wielką tragedią. Pożegnała swoją39-letnią córkę, która zmarła na nowotwór. Niestety życie nie oszczędza artystki…

Ewa Bem po śmierci swojej ukochanej córki zawiesiła karierę. Zniknęła z życia publicznego. Po długim czasie udzieliła krótkiego wywiadu, w którym powiedziała, że sama odeszła razem z córką. Niestety, artystka po raz kolejny musi mierzyć się z przeciwnościami losu.

Bem w rozmowie z radiojazz.fm zdradziła, jak wyglądało jej życie po śmierci córki Pameli. Niestety, młoda dziennikarka zmarła z powodu nowotworu, a Ewa Bem musiała zmierzyć się z tą ogromną tragedią.

– „Prawie do końca jej choroby udzielałam się i wyjeżdżałam na koncerty. Natomiast ja odeszłam razem z nią. Nie było mnie w absolutnie żadnej przestrzeni publicznej. Udawałam, że żyję. Niczym się nie interesowałam” – powiedziała Ewa Bem w wywiadzie dla RadioJAZZ.FM.

To może Cię zainteresować:  Zrozpaczona kobieta nie może mieć dzieci. W nocy dzwoni jej siostra i składa dziwną propozycję…

Artystka musi zmierzyć się z wielką tęsknotą i matczyną troską. Młodsza córka gwiazdy – Gabriela mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie koronawirus przybiera na sile, a przestępczość znacznie rośnie w związku z trwającymi protestami i zamieszkami.

Jak informuje portal pomponik.pl, Gabriela Bem jest grafikiem i zajmuje się tworzeniem filmowych animacji. Niestety ze względu na panującą pandemię obie panie nie mają możliwości spotkania się, a Ewa Bem musi wierzyć, że jej młodsza córka zachowa należyte bezpieczeństwo i odpowiedzialność.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
36
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz