Home Kategorie Poruszające Zwabił małą dziewczynkę słodyczami i chciał ją skrzywdzić. Gdy ojciec dziecka wszedł do mieszkania, nie mógł w to uwierzyć.

Zwabił małą dziewczynkę słodyczami i chciał ją skrzywdzić. Gdy ojciec dziecka wszedł do mieszkania, nie mógł w to uwierzyć.

Zwabił małą dziewczynkę słodyczami i chciał ją skrzywdzić. Gdy ojciec dziecka wszedł do mieszkania, nie mógł w to uwierzyć.

Ruda Śląska stała się miejscem, w którym wpadł 50-letni pedofil. Mężczyzna zwabił do swojego mieszkania dziewczynkę, oferując jej słodycze, po czym dopuścił się molestowania.

Z informacji, które przekazała śląska policja, wynika, że 50-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Rudy Śląskiej po tym, jak jeden z miejscowych nakrył go zupełnie nagiego w towarzystwie swojej małoletniej córki.

Według komunikatu śląskiej policji pedofil miał zwabić dziecko do swojego mieszkania, częstując je słodyczami. Później prosił, aby nikomu nie mówiła o tym, co zaszło.

Na szczęście czujnością wykazały się koleżanki dziewczynki, które poinformowały o wszystkim jej ojca. Zaniepokojony mężczyzna natychmiast udał się pod wskazany adres.

To może Cię zainteresować:  Nastolatka obawia się stalkera. Jej ojciec założył ukrytą kamerę w ogrodzie, która zarejestrowała coś okropnego.

Zapewniony przez śledczych materiał dowodowy umożliwił prokuratorowi przedstawienie podejrzanemu zarzutu dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15. roku życia. Prowadzący postępowanie wystąpili o tymczasowe zatrzymanie 50-latka.

Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zasądził dwumiesięczny okres aresztowania podejrzanego. Za dopuszczenie się czynu pedofilskiego mężczyźnie grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Jak informuje policja śląska, trwa ustalanie, czy podejrzany nie dopuszczał się poprzednio przestępstw na tle seksualnym.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz