Home Kategorie Ludzie Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie takiej reakcji. Chodzi o wybory. Przesadziła?

Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie takiej reakcji. Chodzi o wybory. Przesadziła?

Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie takiej reakcji. Chodzi o wybory. Przesadziła?

Krystyna Janda nie kryła swojego rozgoryczenia po wyborach prezydenckich. Nikt jednak nie spodziewał się takiej reakcji i mocnych słów. Czy aktorka przesadziła?

Krystyna Janda to 67-letnia polska aktorka filmowa oraz teatralna. Kobieta w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, co sądzi o wyborach prezydenckich i polskim społeczeństwie. Jej słowa były szokujące dla wielu. Nikt nie spodziewał się tak ostrej reakcji z jej strony.

Krystyna Janda w trakcie rozmowy z serwisem Pomponik nie kryła tego, że wynik wyborów prezydenckich się jej nie spodobał. Aktorka wyznała, że do samego końca miała nadzieję i wierzyła w to, że wybory wygra Rafał Trzaskowski. Tak się jednak nie stało. W związku z tym Janda pozwoliła sobie na kilka mocnych słów.

To może Cię zainteresować:  Andrzej Duda chce dużo wyższych zasiłków dla bezrobotnych. „Nawet 1300 zł miesięcznie”.

– „Jestem zmęczona już bardzo tym wszystkim i rozżalona. Zwyciężyło zło i kłamstwo” – mówiła aktorka serwisowi Pomponik.

Janda pozwoliła sobie na upust emocji, a jej rozgoryczenie przegraną Trzaskowskiego okazało się ogromne. Dodatkowo aktorka wyznała, że dobrze wie dlaczego wygrał Andrzej Duda. Jej zdaniem winna wszystkiemu jest słaba edukacja.

– „Jeżeli będziemy mieli w dalszym ciągu na takim poziomie szkolnictwo, to nigdy nie wygra dobro. Wszystko jest selekcją negatywną. Nauka, kultura i wiedza nie jest w cenie, a inteligencja jest w pogardzie. Jeśli dalej będą głosować troglodyci, to nigdy nie wygra dobro” – dodała Krystyna Janda.

To może Cię zainteresować:  Żona Krzysztofa Bosaka ma ciekawą pasję. To ona może zostać Pierwszą Damą.

Zdaniem aktorki wygrana prezydenta Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich jest wynikiem edukacji, która jest na bardzo niskim poziomie. Kobieta wyznała również, że poważnie zastanawia się nad emigracją.

Wybrany pakiet day spa
Wybrany pakiet day spa
139,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż całego ciała, luksusowy zabieg na twarz i więcej: pakiet day spa od 139,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
82
Ha ha
Ha ha
106
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
64
Zły
Zły
105

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz