Home Kategorie Film Nie żyje żona Johna Travolty. Uwielbiana aktorka zmarła na straszną chorobę. Miała tylko 57 lat.

Nie żyje żona Johna Travolty. Uwielbiana aktorka zmarła na straszną chorobę. Miała tylko 57 lat.

Nie żyje żona Johna Travolty. Uwielbiana aktorka zmarła na straszną chorobę. Miała tylko 57 lat.

John Travolta musi zmierzyć się z ogromną tragedią. Jego żona zmarła w wieku 57 lat wskutek strasznej choroby. Niestety lekarze nie byli w stanie jej pomóc. Osierociła dwójkę dzieci.

John Travolta od 1991 roku był w związku małżeńskim z piękną aktorką, Kelly Preston. Amerykańska aktorka cierpiała na poważną chorobę, która dotyka ludzi na całym świecie. Gwiazdor nie może pogodzić się z tą stratą.

O śmierci Kelly Preston jako pierwszy poinformował magazyn „People”, który w swoim artykule zawierał prośbę rodziny o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie. Żona Johna Travolty od dwóch lat walczyła z rakiem piersi.

– „Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie” – napisał magazyn People.

Kelly Preston od dwóch lat zmagała się z nowotworem piersi. Niestety nawet najlepsi lekarze nie byli jej w stanie pomóc. Aktorka grała w takich produkcjach jak „Wyrok śmierci” czy „Ostatnia piosenka”. W 2009 roku małżeństwo przeszło ogromną stratę. Musieli pochować swojego najstarszego syna, Jetta, który zmarł przez obrażenia wywołane atakiem epilepsji.

– „Z bardzo ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. […] Poświęcę trochę czasu, aby być dla moich dzieci, które straciły matkę, więc wybaczcie mi z wyprzedzeniem jeśli nie będzie mnie przez jakiś czas. Ale proszę, wiedzcie, że będę pamiętał o waszym wsparciu w nadchodzących tygodniach i miesiącach, kiedy będziemy zmagać się z tragedią” – napisał emocjonalnie John Travolta w swoim poście na Instagramie.

View this post on Instagram

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many.  My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while.  But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

To może Cię zainteresować:  Nauczycielka sądziła, że idzie na zwykłą rozmowę z rodzicami. Gdy weszła do szkoły, przeżyła szok.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
25
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz