Home Kategorie Ludzie Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną nowinę.
12.70K

Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną nowinę.

Jedną z najważniejszych osób w życiu Adama Małysza jest jego córka Karolina. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, z którego możemy wywnioskować, że miała powodu do wielkiego świętowania.

Karolina Małysz zyskała sporą popularność dzięki swojemu ojcu, jednemu z najlepszych skoczków narciarskich w historii. Ostatnio jednak przybywa jej fanów ze względu na aktywność w mediach społecznościowych. To tam młoda kobieta pochwaliła się zdjęciem, które świadczy o tym, że miała ostatnio powody do wielkiego świętowania.

22-latka stroni co prawda od publicznego pokazywania się, czy robienia zamieszania wokół swojej osoby, ale zdecydowanie jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na zdjęciu, które pojawiło się na jej relacji, widzimy ją wyraźnie uśmiechniętą z butelką szampana w jednej dłoni i kieliszkami w drugiej.

Na głowie z kolei ma dodany poprzez edytor graficzny biret, czyli czapkę absolwenta. Nad głową córki Adama Małysza widnieje napis „The end”, czyli „koniec”.

Można zatem założyć, że popularna użytkowniczka Instagrama świętowała zakończenie roku akademickiego, a być może także pomyślne przejście egzaminów podczas letniej sesji egzaminacyjnej. Można być jednak pewnym, że okazja do świętowania była szczególna.

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie twarzy za 69,99 zł i więcej w centrum Katrin w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
19
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz