Home Wideo Do sieci wyciekła tajna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby badają sprawę.

Do sieci wyciekła tajna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby badają sprawę.

Andrzej Duda przeprowadził ważną rozmowę, która szybko trafiła do sieci. W opinii publicznej zapanowało poruszenie, a sprawą zajęły się służby.

Jak donosi RMF24, w mediach pojawiła się rozmowa prezydenta Polski z rosyjskimi youtuberami, którzy podawali się za sekretarza generalnego ONZ ONZ António Guterresa. Pałac potwierdza. Sprawą zajęły się służby, które badają m.in. jak przypadkowym ludziom udało się połączyć z prezydentem Dudą.

Z przekazywanych przez RMF24 informacji wynika, że w konwersacji A. Duda opowiadała m.in. jak wygląda sytuacja epidemiologiczna w Polsce, podkreślając, że wszystko jest od kontrolą.

– „Podczas rozmowy pojawia się też temat osób LGBT. Żartowniś wskazuje, że Donald Tusk poskarżył się António Guterresowi, że Andrzej Duda dyskryminuje osoby nieheteronormatywne. Duda wypiera się tego i twierdzi, że Donald Tusk po prostu go nie lubi” – informuje portal RMF24.

To może Cię zainteresować:  Wyniki najnowszego sondażu. Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński mają się czego bać.

Youtuber porusza też kwestię Rafała Trzaskowskiego twierdząc, że kandydat na prezydenta kontaktował się z nim, ujawniając, że to on wygrał wybory. Rzekomy sekretarz generalny ONZ nawiązuje też do pomników Armii Czerwonej w Polsce. Z treści wynika, że rozmowa miała miejsce pomiędzy niedzielą, a poniedziałkowym wieczorem, bo prezydent mówi, iż czeka jeszcze na ogłoszenie oficjalnych wyników.

Ustalono, że za dowcipem stoją: Władimir Kuźniecow i Aleksiej Stolarow. Okazuje się, że udało im się również wkręcić Harry’ego, Eltona Johna, prawdopodobnie Berniego Sandersa i Recepa Tayyip Erdogana. Obecnie nie jest pewne, czy zostaną wyciągnięte wobec nich konsekwencje.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz