Home Kategorie Poruszające Polka spaliła córeczkę w piecu i wyjechała na wakacje. Kobieta bawiła się na weselu z chłopakiem. Usłyszała wyrok.

Polka spaliła córeczkę w piecu i wyjechała na wakacje. Kobieta bawiła się na weselu z chłopakiem. Usłyszała wyrok.

Polka spaliła córeczkę w piecu i wyjechała na wakacje. Kobieta bawiła się na weselu z chłopakiem. Usłyszała wyrok.

Polka spaliła własne dziecko, a później pojechała na wakacje. To historia z 2018 roku, która wstrząsnęła całym krajem.

Wszystko działo się w województwie lubelskim, we wsi Majdan Kozłowiecki. Wyrodna matka poniesie konsekwencje swoich czynów. Właśnie usłyszała wyrok.

22-latka spaliła swoją córkę w piecu. Zwłoki dziecka odnalazła rodzina studentki. Bliscy powiadomili o wszystkim policję. Wtedy zatrzymano Agatę F.

22-letnia Polka nie chciała zostać matką. Ciążę udawało się jej ukrywać zarówno przed rodziną i jej 27-letnim chłopakiem. Matka Agaty F. zauważyła, że ta przytyła. Dziewczyna jednak zaprzeczyła. Jakiś czas później odizolowała się od świata. Przestała nawet jeździć na uczelnię.

To może Cię zainteresować:  Policjanci znaleźli w jednym z domów ciała 6 osób. Zabójca oszczędził tylko niemowlę.

W dniu wesela Polka pokazała się rodzinie i przyjaciołom. Tym nie umknął fakt, że dziewczyna jest dużo szczuplejsza. Niestety podejrzewali, do czego mogło dojść w jej pokoju. Gdy dziewczyna wyjechała na wesele, właśnie tam znaleźli nadpalone zwłoki dziewczynki.

Policja została natychmiast powiadomiona o wszystkim, a studentka trafiła do aresztu. Postawiono jej wtedy zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Tego pierwszego nie zdołano jednak udowodnić. Kobieta twierdziła, że dziecko już urodziło się martwe.

Od tamtego czasu minęły 2 lata i w końcu zapadł wyrok. Według sądu kobieta jest winna. Udowodniono jej zbezczeszczenie zwłok córki i nieudolne usiłowanie zabójstwa. Ostatecznie trafi za kratki na 8 lat.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz