Home Kategorie Film Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała ważny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy.

Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała ważny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy.

Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała ważny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy.

Jerzy Stuhr trafiła w nocy z niedzieli na poniedziałek do szpitala. Powodem hospitalizacji było nagłe pogorszenie stanu zdrowia.

Jerzy Stuhr ostatnie dni spędził na Podhalu, gdzie wyjechał po wielotygodniowym wypoczynku na wsi. Przez cały czas aktor nie narzekał na zdrowie i spędzał dni aktywnie. Wraz z żoną chodził na długie spacery, podczas których cieszyli się pięknymi widokami.

Niestety 73-letni Stuhr poczuł się gorzej. Z informacji, jakie uzyskali dziennikarze „Super Expressu” wynika, że aktor mógł dostać wylewu.

Jerzy Stuhr ma za sobą problemy z sercem. Kilka lat temu przeszedł zawał. Aktor wiele razy opowiadał też o swoich doświadczeniach związanych z nowotworem przełyku. Lekarze, którzy się nim zajmowali, uznali że aktor jest już w stanie paliatywnym. Dramatyczne początki leczenia wpłynęły na jego dalsze losy. Stenty wszczepione w przełyk sprawiły, że nie można było wdrożyć pewnych metod leczenia, m.in. radioterapii. Niezbędne było przeprowadzenie operacji, która miała na celu odwrócenie skutków zabiegu. Na szczęście Jerzy Stuhr wygrał z rakiem.

Odkąd informacja o niedzielnej hospitalizacji pojawiła się w mediach, wszyscy spekulują na temat stanu zdrowia aktora. Informacje przekazywane przez rodzinę Stuhrów są dość lakoniczne. Członkowie familii skupiają się w tym momencie na towarzyszeniu mężczyźnie w trudnym powrocie do zdrowia. Niedawno wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że stan aktora jest ciężki, ale lekarze dają mu dobre rokowania. Jerzy Stuhr bardzo szybko wraca do zdrowia. Gwiazdor przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Szpital odmawia komentarza na temat tej sytuacji. Zaapelowano o uszanowanie prywatności aktora i jego najbliższych.

Niedawno dziennikarz Radia Zet, Przemysław Taranek, opublikował na Twitterze post, w którym zawarł informacje przekazane przez Macieja Stuhra.

– „Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor od wczoraj jest w szpitalu w Krakowie – dokąd trafił z udarem mózgu. Powoli wraca do siebie” – napisał pracownik stacji.

Mimo, że informacje przekazywane przez rodzinę wskazują na pozytywny przebieg wydarzeń, fani aktora nadal są szczerze zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Media społecznościowe przepełnione są ciepłymi słowami i życzeniami kierowanymi w stronę Jerzego Stuhra. Mamy nadzieję, że mężczyzna szybko wróci do pełni sił.

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
43
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz