Home Kategorie Ludzie Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy.
9.21K

Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy.

Małgorzata Trzaskowska stała się obiektem ocen wielu osób, a to za sprawą wyborów prezydenckich i kandydatury jej męża Rafała.

Mimo iż przegrał on z Andrzejem Dudą, komentarze na temat Trzaskowskich nadal nie cichną. Tym razem w ogniu krytyki znalazła się Małgorzata.

Żona prezydenta Warszawy została oceniona przez popularną scenarzystkę Ilonę Łepkowską. Ta nie była delikatna.

Najpopularniejsza polska scenarzystka zabrała głos w sprawie wyborów prezydenckich. Zrobiła to w „Poranku powyborczym WP”. Twórczyni serialu „M jak Miłość” odniosła się do kandydatury Rafała Trzaskowskiego.

Kobieta skrytykowała kampanię kandydata KO. Twierdząc, że ten pośrednio chwalił rządy PiS. Dodała także, że Rafał Trzaskowski nie zaproponował nic od siebie, a jego partia nie rozumie Polski prowincjonalnej. Kobieta odniosła się także do pomysłu na centra aktywności lokalnej.

– „No przepraszam, co to ma być? Ja sama nie wiem, co to ma być” – mówiła w WP.

Scenarzystka najmocniej skrytykowała jednak żonę prezydenta Warszawy. Zaznaczyła, że Agata Duda w trakcie wieczoru wyborczego wyglądała jak pierwsza dama.

– „Trzaskowska w kampanii mogła jeździć w balerinkach i T-shirtach. I tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób z prowincji, oglądając ją, przyznało: no kurczę, ona się nie uczesała nawet dokładnie” – podsumowała w mocnych słowach Łepkowska, która słynie z ciętego języka.

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
44,80 zł
56,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips z dorszem w tempurze dla 2 osób za 44,80 zł i więcej opcji w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
24
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz