Home Kategorie Ludzie Donald Tusk w końcu skomentował wyniki wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć.
34.33K

Donald Tusk w końcu skomentował wyniki wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć.

Donald Tusk w końcu skomentował wyniki wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć.

Donald Tusk długo nie komentował wyborów. Wielu polityków i celebrytów już chwilę po ogłoszeniu wyników podzieliło się swoimi odczuciami.

Tusk zdecydował się 12 lipca jedynie na krótki wpis na Twitterze, który przypominał wszystkim o głosowaniu. Później jednak w żaden sposób nie skomentował wyników, które z kolei wywołały ogromne emocje opinii publicznej. Teraz poznaliśmy też stanowisko byłego premiera.

Tegoroczne wybory były szeroko komentowane i od samego początku rodziły wiele skrajnych emocji. Gdy jednak podano wynik korzystny dla ubiegającego się o reelekcję prezydenta RP, media zalało morze komentarzy ludzi ze świata polityki, show-biznesu i zwykłych obywateli.

To może Cię zainteresować:  Oto najstarsza matka na świecie. Urodziła swoje siedemnaste dziecko w wieku… 101 lat.

Donald Tusk potrzebował jednak najwyraźniej więcej czasu na zebranie myśli, bo swoimi przemyśleniami podzielił się dopiero we wtorek po południu, publikując na Twitterze krótki wpis. Jego słowa zaskoczyły wszystkich. Zwrócił się w nich do Polaków z prośbą, by nie walczyli między sobą, a z, jak sam określił “skorumpowaną i agresywną” władzą.

– „Nie ma złych wyborców. Nie ma też złych regionów. Jest zła, skorumpowana i agresywna władza. To ona dzieli, by rządzić. Walczmy z nią, nie między sobą” – napisał na Twitterze Donald Tusk.

Kurs online: Zarządzania z MEN
Kurs online: Zarządzania z MEN
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi z zaświadczeniem MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
108
Ha ha
Ha ha
87
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
80

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz