Home Kategorie Ludzie Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie Anny Przybylskiej. Poruszające słowa o aktorce chwytają za serce.

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie Anny Przybylskiej. Poruszające słowa o aktorce chwytają za serce.

Anna Przybylska, mimo iż zmarła 6 lat temu, wciąż zajmuje specjalne miejsce w sercach przyjaciół oraz Jarosława Bieniuka.

Sportowiec wspomniał niedawno w social mediach swoją ukochaną. Ten wzruszający wpis wywołał spore poruszenie u osób, które od zawsze kibicowały parze.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, zostawiając swojego ukochanego Jarosława Bieniuka i dwójkę dzieci. Wszyscy Polacy do tej pory pamiętają o uwielbianej aktorce, która zmarła na raka.

Miłością Jarka i Ani żyła niemal cała Polska. Ona – piękna i utalentowana. On – przystojny i wysportowany. Brzmi na idealne połączenie. Co mogło pójść nie tak?

Anna Przybylska po długich zmaganiach z chorobą, zmarła, zostawiając rodzinę w rozpaczy i cały kraj w żałobie. Do dziś, gdy piłkarz publikuje wspomnienia związane z aktorką, nikt nie może przejść obok tego obojętnie. Tak było i tym razem, gdy Bieniuk zrepostował wpis swojej znajomej.

To może Cię zainteresować:  Na pogrzebie męża dowiedziała się, że jest w ciąży. Pół roku później lekarze odkryli coś jeszcze.

Chociaż para była ze sobą niemalże 14 lat, mało kto wie, dlaczego nigdy nie zdecydowali się na ślub. W wywiadzie dla magazynu Viva, sportowiec zdradził, że mieli coś lepszego niż obrączka jako gwarancję miłości.

– „Nie mieliśmy ślubu, ale mieliśmy troje dzieci i to są trzy obrączki, których się nie da zdjąć do końca życia. Dziecka nie ma się na chwilę, tylko na zawsze, aż do śmierci”– podkreślał piłkarz.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz