Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę. Miał dramatyczną wizję. Prezydent może być w niebezpieczeństwie.

Krzysztof Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę. Miał dramatyczną wizję. Prezydent może być w niebezpieczeństwie.

Krzysztof Jackowski twierdzi, że miał wizję dotyczącą prezydenta Polski. Znany jasnowidz mówi, że Andrzej Duda jest w wielkim niebezpieczeństwie.

Jackowski niedługo przed ogłoszeniem oficjalnych wyników wyborów, stwierdził że przewidział dokładne rozwiązanie. Wszystko wskazuje na to, że jasnowidz z Człuchowa niewiele się pomylił, stąd internauci wierzą w jego niezwykłe umiejętności.

Czy Andrzej Duda może się czegoś obawiać? Słowa jasnowidza zdradzają wszystko.

Jackowski w swoim filmie zdradził, że miał kolejną wizję dotyczącą obecnej kadencji prezydenta. Jasnowidz uważa, że najbliższe miesiące, a nawet 3 – 4 lata będą bardzo niepokojącym czasem, szczególnie biorąc pod uwagę to, co będzie dziać się na świecie.

– „Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo” – powiedział na swoim kanale na YouTubie jasnowidz Jackowski.

Choć wizje jasnowidze nie zawsze są jasne, a jego słowa pozwalają na wiele interpretacji, wielu uważa, że Krzysztof Jackowski rzeczywiście ma w tej kwestii talent.

Czy Andrzej Duda w takim wypadku powinien martwić się o swoje bezpieczeństwo? Mamy nadzieję, że tym razem jasnowidz nie ma racji, a jego kadencja nie będzie tak burzliwa, jak to jest przewidywane.

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
63
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz