Home Kategorie Ludzie Wiśniewski i Mandaryna znowu razem. Michał opublikował oficjalny komunikat.
15.46K

Wiśniewski i Mandaryna znowu razem. Michał opublikował oficjalny komunikat.

Michał Wiśniewski to amant, jakiego próżno szukać w polskim show-biznesie. Mimo iż od ponad roku spotyka się z tajemniczą Polą, najwidoczniej szybko zatęsknił za jedną ze swoich byłych żon.

Wiśniewski przekazał fanom wiadomość, której chyba nikt się nie spodziewał. Ta szokująca wieść wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowcyh. Ciekawe co na to żona wokalisty? Raczej nie jest zachwycona.

Michał Wiśniewski i Mandaryna znowu razem? Na to pytanie odpowiedział sam Michał w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie Ich Troje. Okazuje się, że para rzeczywiście będzie znowu razem pracować. Mandaryna ma bowiem zostać choreografem w zespole.

To może Cię zainteresować:  Kiedy kobieta śpi, mąż robi jej to zdjęcie i bez skrupułów wrzuca je do sieci z pewnym komentarzem.

– „Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS – Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje, a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na stare śmieci” – czytamy.

To bardzo miłe ze strony Wiśniewskiego, że stara się pomóc swojej byłej żonie. Ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia jego obecna partnerka?

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz