Home Kategorie Poruszające Zbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta. Horror w Bydgoszczy.

Zbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta. Horror w Bydgoszczy.

Zbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta. Horror w Bydgoszczy.

Gwałt na nastolatce, do którego doszło w Bydgoszczy postawił na nogi całą policję. Dziewczyna została wykorzystana przez kilku napastników. Funkcjonariusze ustalili, jak udało się zwabić ofiarę.

Informacja o prowadzonym przez bydgoskich śledczych postępowaniu została oficjalnie potwierdzona. Według zastępcy szefa prokuratury rejonowej Bydgoszcz-Północ Adama Lisa, nastolatka została zgwałcona przez czterech sprawców w samym centrum miasta.

– „Mogę tylko potwierdzić, że takie postępowanie prowadzimy, dotyczy ono zbiorowego gwałtu w Bydgoszczy, którego mieli dokonać czterej pełnoletni, ale młodzi mężczyźni w jednym z mieszkań” – przekazał Adam Lis, cytowany przez expressbydgoski.pl.

Powołując się na „Fakt”, o2.pl zwraca uwagę, że ofiara poznała swoich oprawców zaledwie kilka godzin wcześniej. Tamtego wieczora nastolatka bawiła się z nimi w jednym z bydgoskich klubów.

Dziennikarze ustalili, że prawdopodobnie dziewczyna dostała drinka, do którego dorzucono tzw. pigułkę gwałtu. Odurzona i nieświadoma dziewczyna została później zaciągnięta do mieszkania, gdzie miała zostać wykorzystana seksualnie. Czterech podejrzanych zostało już zatrzymanych przez policję.

Sąd pozytywnie odniósł się do wniosku prokuratora, który apelował o zastosowanie wobec nich 3-miesięcznego aresztu. Mężczyznom grozi nawet 12 lat więzienia. Ze względu na dobro poszkodowanej oraz delikatny charakter sprawy, personalia ofiary i sprawców nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Kurs online: Stylizacja paznokci 
Kurs online: Stylizacja paznokci 
59,00 zł
99,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy stylizacji paznokci z zaświadcz. ukończenia kursu za 59 zł z P&M Management Group (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
30
Zły
Zły
67

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz