Home Kategorie Ludzie Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija sieć. O córce prezydenta wypowiedzieli się też znajomi ze szkoły.

Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija sieć. O córce prezydenta wypowiedzieli się też znajomi ze szkoły.

Kinga Duda tańczy i śpiewa. Internauci trafili na nagranie z jej występu. Swoją opinię o córce prezydenta wypowiedzieli też jej znajomi.

Córka Andrzeja Dudy urodziła się w listopadzie 1995 roku w Krakowie i jest jedynym dzieckiem pary prezydenckiej.

Uczęszczała do Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krakowie. Później poszła do I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego. Kinga Duda nie unikała zajęć dodatkowych. Szczególnie do gusty przypadła jej sztuka. Wzięła nawet udział w przedstawieniu, tzw. Szopce Nowodworskiej. Co roku uczniowie przygotowują spektakl, który stylizowany jest na świąteczne szopki noworoczne. Rzeczywistość ukazywana jest tam z dystansem i w krzywym zwierciadle. Na scenie Kinga Duda tańczyła i śpiewała w krótkiej sukience, blond peruce i różowym boa.

Onet przedstawia też opinie koleżanek Kingi Dudy, z którymi córka prezydenta uczęszczała zarówno do gimnazjum, jak i do liceum.

– „Kinga zawsze lubiła się uczyć. Wyróżniała się jako wzorowa uczennica” – twierdzą jej znajome.

– „Była szarą myszką skupioną na nauce. Niczym specjalnie się nie wyróżniała. Ale zawsze była bardzo miła” – mówią koleżanki z liceum Kingi.

– „Niektórzy profesorowie traktowali ją ostrzej niż pozostałych studentów, chociaż byli też tacy, którzy woleli nie robić problemów córce prezydenta. Kinga zawsze była przygotowana, więc radziła sobie w każdej sytuacji. Najlepiej odnajdywała się w międzynarodowym prawie handlowym i prywatnym oraz w postępowaniu cywilnym” – tak komentowała osobę Kingi Dudy koleżanka ze studiów.

Szczupłe ciało
Szczupłe ciało
129,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Liposukcja kawitacyjna: 3 zabiegi za 129,99 zł i więcej opcji w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz