Home Kategorie Ludzie Danuta Holecka w komisji etyki TVP. To już pewne.

Danuta Holecka w komisji etyki TVP. To już pewne.

Danuta Holecka to jedna z najczęściej komentowanych reporterek TVP. Wraz z reelekcją Andrzeja Dudy powołano nowy skład komisji etyki TVP.

Danuta Holecka przez następne dwa lata ma zapewnione miejsce w komisji etyki TVP. Jej zadaniem będzie m.in. pilnowanie, aby dziennikarze przestrzegali zasad etyki TVP oraz wyciągnie konsekwencji za błędy, które mogą okazać się złe wizerunkowo.

Holecka w przeszłości wielokrotnie była krytykowana za stronniczość i niestosowne komentarze na antenie. Internauci nie są zaskoczeni jej obecnością w komisji etyki TVP, ale wyrażają swoje niezadowolenie.

Według decyzji Zarządu Telewizji Polskiej do składu komisji etyki dołączył także redaktor Krzysztof Nowina-Konopka, który zabłysnął w mediach materiałem, który pośrednio porównał Donalda Tuska do Hitlera. Po krótkiej przerwie do grona powraca również prowadzący Teleexpress Krzysztof Ziemiec.

To może Cię zainteresować:  Nie dotrzymał danego słowa, więc dziewczyna dała mu nauczkę Zemsta była słodka!

Kolejnym nowym członkiem komisji etyki jest Przemysław Wenerski, który czynnie uczestniczył w powstawaniu reportażu dotyczącego LGBT. Ten spotkał się z wyjątkową krytyką i został skierowany do sądu. Kampania Przeciw Homofobii natychmiast po emisji miała wiele zarzutów do tego materiału.

Holecka pozostaje szefową Wiadomości na antenie TVP. Wszyscy liczymy na to, że jej stanowisko w komisji etyki sprawi, że materiały emitowane na antenie będą rzetelne i obiektywne.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz