Home Kategorie Ludzie Danuta Holecka w komisji etyki TVP. To już pewne.

Danuta Holecka w komisji etyki TVP. To już pewne.

Danuta Holecka to jedna z najczęściej komentowanych reporterek TVP. Wraz z reelekcją Andrzeja Dudy powołano nowy skład komisji etyki TVP.

Danuta Holecka przez następne dwa lata ma zapewnione miejsce w komisji etyki TVP. Jej zadaniem będzie m.in. pilnowanie, aby dziennikarze przestrzegali zasad etyki TVP oraz wyciągnie konsekwencji za błędy, które mogą okazać się złe wizerunkowo.

Holecka w przeszłości wielokrotnie była krytykowana za stronniczość i niestosowne komentarze na antenie. Internauci nie są zaskoczeni jej obecnością w komisji etyki TVP, ale wyrażają swoje niezadowolenie.

To może Cię zainteresować:  Prezenterka TVP Info ofiarą seksistowskich ataków z powodu swojego ubioru

Według decyzji Zarządu Telewizji Polskiej do składu komisji etyki dołączył także redaktor Krzysztof Nowina-Konopka, który zabłysnął w mediach materiałem, który pośrednio porównał Donalda Tuska do Hitlera. Po krótkiej przerwie do grona powraca również prowadzący Teleexpress Krzysztof Ziemiec.

Kolejnym nowym członkiem komisji etyki jest Przemysław Wenerski, który czynnie uczestniczył w powstawaniu reportażu dotyczącego LGBT. Ten spotkał się z wyjątkową krytyką i został skierowany do sądu. Kampania Przeciw Homofobii natychmiast po emisji miała wiele zarzutów do tego materiału.

Holecka pozostaje szefową Wiadomości na antenie TVP. Wszyscy liczymy na to, że jej stanowisko w komisji etyki sprawi, że materiały emitowane na antenie będą rzetelne i obiektywne.

To może Cię zainteresować:  Jachira przyniosła na zaprzysiężenie Dudy transparent. Teraz tłumaczy: „Inaczej po prostu nie mogłam”.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz