Home Kategorie Film Nie żyje Andrzej Strzelecki. Córka potwierdziła tragiczne wieści. Miał 68 lat.

Nie żyje Andrzej Strzelecki. Córka potwierdziła tragiczne wieści. Miał 68 lat.

Zmarł Andrzej Strzelecki. Smutne informacje obiegły cały kraj. Aktor walczył z nowotworem. W czerwcu gwiazdor informował, że zdiagnozowano u niego nieoperacyjnego raka płuc.

Andrzej Strzelecki to ukochany aktor wielu Polaków. Występował w takich produkcjach, jak „W pustyni i w puszczy” czy „Klan”. Niestety jego choroba okazała się wyjątkowo podstępna, a obecny rozwój medycyny niewystarczający, aby ocalić mu życie.

Córka aktora w czerwcu 2020 wydała oświadczenie potwierdzające, że Andrzej Strzelecki cierpi na raka płuc i oskrzeli, a stopień zaawansowania choroby opisywany jest jako nieoperacyjny. Kobieta zorganizowała zbiórkę pieniędzy, aby jej ojciec mógł skorzystać z pomocy specjalistów z zagranicy.

Tysiące osób przyłączyło się do dramatycznej walki o zdrowie i życie aktora. Rodzina, przyjaciele, gwiazdy i studenci z Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie wykładał Andrzej Strzelecki, zrobili co w ich mocy, by zebrać odpowiednią kwotę.

Artysta uwielbiany był zarówno przez starszych widzów jak i młodzież. Był rektorem Akademii Teatralnej, gdzie cieszył się dobrą sławą i świetną opinią. Jeszcze wczoraj media informowały, że Strzeleczki ma otrzymać innowacyjny lek ze Stanów Zjednoczonych. Niestety aktor nie doczekał terapii.

Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Przegląd, skaling, polerowanie z fluoryzacją za 99,99 zł w Gabinecie Higieny Stomatologicznej w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
27
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz