Home Kategorie Ludzie Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Jej zachowanie podzieliło fanów.
13.18K

Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Jej zachowanie podzieliło fanów.

Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Jej zachowanie podzieliło fanów.

Magda Gessler nie mogła się powstrzymać od wymownego komentarza na temat niedawnych wydarzeń, w których udział brał Andrzej Duda. Wpis restauratorki podzielił jej fanów.

Magda Gessler znana jest ze swoich wymownych komentarzy dotyczących bieżących wydarzeń na całym świecie. Ze swoimi fanami ma wyjątkowy kontakt, który pozwala jej codziennie wrzucać na swoje social media wiele zdjęć i historii, na które jej obserwatorzy chętnie odpowiadają. Niedawno Gessler skomentowała sytuację, o której głośno było w mediach. Jej humorystyczna wiadomość podzieliła komentujących, którzy nie mogli zdecydować się, jak się do tego odnieść.

Kancelaria prezydenta stała się obiektem żartów po niedawnym telefonie dwójki rosyjskich youtuberów do Andrzeja Dudy. Magda Gessler postanowiła dołączyć do “loży szyderców”, którzy nie pozostawiają suchej nitki na prezydencie Polski. Żartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy i podając się za Sekretarza Generalnego ONZ, António Guterresa, zrobili sobie z niego żarty.

Magda Gessler lubi kontrowersje, na co zdecydowanie wskazuje jej program „Sexy Kuchnia”, gdzie nie szczędzi sobie niewybrednych komentarzy. Tym razem obiektem kpin restauratorki stał się prezydent, do którego zaadresowała niedawny wpis na Facebooku.

To może Cię zainteresować:  500 plus zostanie zlikwidowane? Andrzej Duda zabrał głos w tej sprawie.

W jego treści jest tylko krótkie zdanie (pisownia oryginalna): “Halo.. Pałac prezydencki?”. Na zdjęciu widać Magdę Gessler, która trzyma telefon przy uchu. Fani od razu zareagowali, co widać po wielu komentarzach pełnych ekscytacji.

– „Nie ładnie Pani Magdo, miałam Panią za porządną kobietę, uwielbiałam oglądać Pani program i Pani kibicować ale 5 lat nie powiedziała Pani złego słowa na Prezydenta, a teraz się Pani odmieniło. Straciła Pani w moich oczach szacunek do samej siebie” – napisała jedna oburzona komentująca.

– „Pani Magdo! Uwielbiam Panią” – komentuje inna internautka.

– „Pani Gessler ma to już w naturze że śmieje się z innych, tak mają ludzie którzy muszą sami żyć że sobą i nie mają miłości do siebie” – uważa fanka pani Magdy.

„Ja uważam, że to Pani powinna tam urzędować” – stwierdza obserwator restauratorki.

Co wy sądzicie o żarcie Magdy Gessler?

Twoja reakcja?

Super
Super
45
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
59

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz