Home Kategorie Ludzie Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Pełna przepychu posiadłość warta ogromne pieniądze.
13.53K

Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Pełna przepychu posiadłość warta ogromne pieniądze.

Robert Lewandowski to jeden z najlepiej zarabiających zawodników Bayernu Monachium. Nie ma się więc co dziwić, że wraz z żoną mogli pozwolić sobie na luksusową willę w stolicy Bawarii.

O tym jak mieszkają Lewandowscy można się dowiedzieć głównie z ich social mediów, gdzie oboje często publikują zdjęcia z wnętrza domu.

Robert Lewandowski nie może narzekać na pieniądze. Oprócz zarabiania na boisku, Polak czerpie niemałe zyski z kontraktów reklamowych i innych przedsięwzięć. Anna Lewandowska jako popularna trenerka i właścicielka marki „Health plan by Ann” potrafi zadbać o finanse rodzinne. Jak donoszą media, willa w której obecnie mieszkają Lewandowscy, warta jest ok. 10 mln euro.

To może Cię zainteresować:  Łzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zwycięstwo zadedykował zmarłemu ojcu.

Oprócz domu w stolicy Bawarii Lewandowscy mają także posiadłość na Mazurach oraz mieszkanie w luksusowym apartamentowcu Złota 44 w Warszawie. Jednakże przez większość czasu rodzina Lewandowskich mieszka w domu w Monachium, co z racji gry 31-letniego napastnika w Bayernie nie może dziwić.

Najpopularniejsza para w Polsce nie unika udostępniania zdjęć z wnętrza swojej posiadłości, a na profilach obojga możemy znaleźć wiele fotografii pokazujących jak żyją. Często pokazywanym przez nich miejscem jest siłownia, ściśle związana z ich życiem zawodowym.

To może Cię zainteresować:  Anna Lewandowska w paskudnych butach. Kosztują fortunę.

W domu Lewandowskich nie mogło oczywiście zabraknąć też dużego telewizora, na którym panie mogą śledzić poczynania Roberta na boisku.

Wrażenie robi też ogromny, jasny salon, gdzie na szczególną uwagę zasługuje duża huśtawka oraz rodzinne zdjęcia zawieszone na ścianach.

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz