Home Kategorie Ludzie Wszystko kilka dni po wyborach. Nikt się tego nie spodziewał. Media przekazały szokujące wieści o Jacku Kurskim.
23.42K

Wszystko kilka dni po wyborach. Nikt się tego nie spodziewał. Media przekazały szokujące wieści o Jacku Kurskim.

Wszystko kilka dni po wyborach. Nikt się tego nie spodziewał. Media przekazały szokujące wieści o Jacku Kurskim.

Jacek Kurski już dawno zaplanował swoje działania. Jak donoszą media, polityk w końcu dopełnił wszystkich formalności. Zaraz po wyborach przekazano zaskakujące informacje o były prezesie TVP.

Jacek Kurski to były prezes Telewizji Polskiej, dziennikarz oraz polityk działający z ramienia PiS. Niedługo po wyborach prezydenckich media obiegły zaskakujące informacje.

Jak donosi Fakt24, były prezes TVP już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Polityk PiS w 2018 roku poślubił swoją wybrankę, Joannę Klimek, ale para do tej pory posiadała wyłącznie ślub cywilny. Oboje byli wcześniej w związkach małżeńskich, co uniemożliwiało im przysięgać przed Bogiem. Teraz jednak wszystko się zmieniło.

– „Jacek mówi o Joannie, że to miłość jego życia. Fakt, że nie przysięgał jej przed Bogiem, nie dawał mu spokoju” – przekazał dziennikarzom znajomy pary.

Podobno Kurski przez dwa lata starał się dopełnić wszelkich niezbędnych formalności, aby móc przysiąść swojej żonie wieczną miłość w kościele. Jak informują media, udało mu się załatwić tę sprawę i para już 18 lipca ma stawić się przed ołtarzem w Sanktuarium w Łagiewnikach.

– „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ale nic więcej nie powiem. To dla nas niezwykle ważne. Ale to prywatna sprawa” – skomentowała pytania dziennikarzu Joanna Kurska.

Joanna Kurska to dziennikarka, która pracowała w mediach od początku swojej kariery zawodowej. Wiele lat spędziła w stacji Polsat, później przeniosła się do Telewizji Polskiej. Na początku 2016 roku została wiceszefową biura koordynacji programowej TVP, a niedługo później dyrektorem stacji. Gdy w 2016 roku związała się z byłym prezesem TVP, odeszła z pracy w telewizji publicznej.

Przegląd auta z geometrią kół
Przegląd auta z geometrią kół
74,99 zł
110,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Przegląd auta z geometrią kół od 74,99 zł w Autotest Polska – 8 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
52
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
28

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz