Home Wideo Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez żadnych skrupułów zrobiła coś karygodnego. Policja prosi o pomoc.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez żadnych skrupułów zrobiła coś karygodnego. Policja prosi o pomoc.

W pewnej Biedronce doszło do przestępstwa. Kobieta weszła do jednego ze sklepów z maseczką na twarzy i zrobiła coś karygodnego.

Biedronka to nie miejsce, które przestępcy często biorą na cel. Mimo wszystko, jeden sklep padł ofiarą przestępstwa, które wydarzyło się w jednym z większych miast Polski. Kamery zarejestrowały zamaskowaną kobietę. Policja prosi internautów o pomoc w sprawie. Sklep stracił spore pieniądze, a kobieta nadal pozostaje bezkarna.

W jednej z olsztyńskich Biedronek, kobieta w maseczce zasłaniającej pół twarzy dopuściła się przestępstwa. Na nagraniu, które możesz zobaczyć poniżej, uwieczniono moment, gdy przechadza się między półkami.

Według śledczych złodziejka ukradła przedmioty o łącznej wartości około 600 zł. Jej łupem padły m.in. kosmetyki, odkurzacz i buty.

To może Cię zainteresować:  Festyn na Wszystkich Świętych? Nie uwierzysz co można było kupić przy cmentarzach.

Policjanci z Olsztyna proszą wszystkich o pomoc. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat przestępstwa lub tożsamości przestępczyni, proszeni są o informowanie służb. Można kontaktować się z nimi dzwoniąc na numery telefoniczne: 47 731 38 32 lub 47 731 34 24 oraz na adres mailowy: [email protected] . Policja zapewnia całkowitą anonimowość.

Według nowelizacji kodeksu wykroczeń, która weszła w życie w listopadzie 2018 roku, kradzież rzeczy o wartości powyżej 500 zł jest przestępstwem, a więc grozi za nią kara od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz