Home Kategorie Ludzie Nie do pomyślenia, że ma już 80 lat. Tina Turner pokazała nowe zdjęcie. Wygląda o wiele młodziej. Co za figura.
11.78K

Nie do pomyślenia, że ma już 80 lat. Tina Turner pokazała nowe zdjęcie. Wygląda o wiele młodziej. Co za figura.

Nie do pomyślenia, że ma już 80 lat. Tina Turner pokazała nowe zdjęcie. Wygląda o wiele młodziej. Co za figura.

Tina Turner to ikona światowej muzyki, której głos podbił serca ludzi na całym świecie już w latach 60-tych. Teraz do sieci trafiło nowe zdjęcie gwiazdy, które wręcz zwala z nóg.

Tina Turner zachwyciła swoich fanów. Jak się okazało, gwiazda nie wyśpiewała jeszcze ostatniego słowa i wraca w wielkim stylu. Właśnie z tej okazji w internecie pojawiło się jej nowe zdjęcie. Niestremowanie, jak dziś wygląda nie ma 81-letnia artystka.

Turner zaskoczyła swoich fanów niesamowitą wieścią. Jak się okazuje, piosenkarka po 9 latach od ostatnie trasy, wraca w naprawdę wielkim stylu. Światło dzienne ujrzała właśnie odświeżona wersja kultowego przeboju „What’s Love Got To Do With”, za którą odpowiada Kygo. Jednak uwagę ludzi przykuł też wygląd piosenkarki.

– „Jesteś ideałem kobiecego piękna, młodości i energii, jesteś po prostu gwiazdą!” – komentowali pod jej najnowszym postem na Instagramie internauci, i trudno się z nimi nie zgodzić. Zdjęcie, które opublikowała Tina Turner, jest zachwycające. Jak dziś wygląda gwiazda?

To może Cię zainteresować:  Miliony fanów w żałobie. Nie żyje największa gwiazda muzyki POP.

Ciężko uwierzyć, że już w listopadzie Turner będzie świętować swoje 81 urodziny. Artystka zachwyca swoją figurą, formą i szerokim uśmiechem. Nic dziwnego, że fani nie mogą wyjść z podziwu.

Twoja reakcja?

Super
Super
66
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz