Home Kategorie Poruszające Wszystko się nagrało. Ksiądz w trakcie chrztu uderzył dziecko. To porażające.

Wszystko się nagrało. Ksiądz w trakcie chrztu uderzył dziecko. To porażające.

Wszystko się nagrało. Ksiądz w trakcie chrztu uderzył dziecko. To porażające.

Ksiądz podczas chrztu uderzył płaczące niemowlę, prawdopodobnie chcąc je przywołać do porządku. Później próbował uspokoić wyraźnie przestraszonego malca.

Na nagraniu, które jakiś czas temu obiegło cały świat, widzimy podawane do chrztu, niemogące się uspokoić dziecko. Starając się opanować chłopca, ksiądz który udzielał sakramentu, z początku trzymał go za buzię, co mogło jeszcze sprawiać wrażenie czułości. Po chwili jednak rozzłoszczony uderzył je otwartą dłonią.

Na filmie początkowo widzimy normalną scenę: ksiądz, dziecko, chrzcielnica, dwójka rodziców i stojący z boku rodzice chrzestni. Już kilka sekund później sytuacja przestała jednak nosić jakiekolwiek znamiona normalności. Po uderzeniu dziecka ksiądz chyba zdał sobie sprawę z tego, co zrobił, i starał się przytulić dziecko, chcąc prawdopodobnie odwrócić uwagę zdezorientowanych rodziców.

To może Cię zainteresować:  W czasie chrztu słowa papieża zostały przerwane przez płacz dziecka. To, co wtedy powiedział od razu obiegło cały świat.

Na przyłożenie twarzy do policzka kapłana dziecko zareagowało jeszcze mocniejszym krzykiem i niemal konwulsyjnym machaniem rękami. Kobieta, która prawdopodobnie była matką chrzestną, próbowała zwrócić uwagę księdzu. Ten tym mocniej przytulił jednak przerażonego malca. Wyrywające się dziecko z rąk duchownego odebrał dopiero ojciec, najwyraźniej orientując się, co się stało.

Do oburzającej sprawy doszło we Francji. Choć materiał nie należy do najnowszych, warto przypomnieć nagranie zwłaszcza rodzicom dzieci, które w przyszłości zostaną podane do chrztu. Podobne historia – choć unikatowa – spotkać może każdego, a po zachowaniu bohaterów filmu widać, że reakcja na tak niespodziewane zachowanie kapłana nie należy do rzeczy najprostszych.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
42

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz