Home Kategorie Poruszające Niewyobrażalne. Nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła ją w domu opieki społecznej.

Niewyobrażalne. Nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła ją w domu opieki społecznej.

Dziecko w teorii powinno być największym skarbem dla rodziny. Jednak posiadanie potomstwa nie zawsze wiąże się z miłością do niego, a wiele matek nie ma instynktu macierzyńskiego.

Czasami presja społeczna jest na tyle wielka, że rodzicom nie wypada przyznawać się do braku powołania do bycia rodzicem. W takich przypadkach niestety dochodzi do patologicznych sytuacji, a największą ofiarą staje się niestety bezbronna istota.

Ta historia wydarzyła się w Tajlandii, ale wstrząsnęła internautami z całego świata. Chodzi o 2-letnią dziewczynkę, która była przeszkodą w dalszym ułożeniu sobie życia przez matkę.

Jak donoszą tajlandzkie media, podpułkownik Thawatchai Nanthaphana w Lop Buri (Tajlandia) opowiada, że kobieta przyjechała na motocyklu z małym dzieckiem. Gdy tylko podjechała pod drzwi, kazała maleństwu wysiąść i stanąć pod drzwiami domu pomocy społecznej. Zadzwoniła dzwonkiem i odjechała. Personel szybko znalazł dziewczynkę, a widok łamał serce. Malutka stała z pluszakiem, przerażona, smutna i zapłakana. Z jednej strony miała swoje ulubione zabawki, z drugiej torbę z niezbędnymi rzeczami osobistymi. W ręku kurczowo trzymała zwiniętą kartkę, która okazała się listem od jej matki.

To może Cię zainteresować:  Noworodek porzucony pod drzwiami domu. Matka zostawiła przy nim wstrząsający list.

– „Decyzja o pozostawieniu dziecka raniła moje serce jak nóż, ale teraz jest to najlepsza droga. Nie mogę przytulić jej, żeby cierpiała.”

Okazało się, że matka chciała ułożyć sobie życie od nowa, ale jej nowy mąż nie mógł zaakceptować jej dziecka z poprzedniego związku. Z treści wynikało, że matka nie może się nim zająć, bo jest biedna, a jej mąż nie chce córki.

Po dokładnym obejrzeniu dziecka, okazało się, że ma ciałko pokryte licznymi bliznami, siniakami i zasinieniami. Wskazywało to jednoznacznie na maltretowanie fizyczne, jednak niewiadomo dokładnie przez kogo. Koszmar jaki spotkał dwulatkę jest niewyobrażalny. Nie tylko niechciana, niekochana, ale również jako ofiara przemocy, zupełnie bezbronna i sama.

To może Cię zainteresować:  Matka użyła swojego własnego ciała jako tarczy, aby osłonić dziecko. Wspaniała reakcja.

Jeden z pracowników socjalnych nie wytrzymał i postanowił nagłośnić sprawę najpierw w sieci za pośrednictwem Facebooka, a później w innych mediach. Nie mógł pogodzić się z losem dziecka i tym, co zobaczył. Wywarło to na nim tak mocne wrażenie, że ciężko było mu się otrząsnąć. Natychmiast razem z personelem otoczył należytą opieką dwulatkę, zarówno sanitarną, jak i medyczną. Dziewczynka również otrzymała wsparcie psychologiczne.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
71
Zły
Zły
125

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz