Home Kategorie Film Jerzy Stuhr odzyskał mowę i wraca do zdrowia. Rokowania są dobre.

Jerzy Stuhr odzyskał mowę i wraca do zdrowia. Rokowania są dobre.

Jerzy Stuhr odzyskał mowę i wraca do zdrowia. Rokowania są dobre.

Jerzy Stuhr powoli wraca do siebie i zaczyna kontaktować się z otoczeniem. Pomimo nadal poważnego stanu zdrowia, rodzina jest dobrej myśli.

Jerzy Stuhr w poniedziałek trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego udar mózgu. Kilka dni później Krystyna Janda podzieliła się dobrą wiadomością o stanie zdrowia aktora.

Najnowsze doniesienia wskazują, że stan zdrowia Jerzego Stuhra jest coraz lepszy. Aktor odzyskał już mowę i mimo iż nadal kontakt z nim jest utrudniony, rokowania są dobre. Pozytywną informację przekazała Krystyna Janda, z którą Stuhr nieraz spotykał się na planie.

Janda podała treść SMS-a, jakiego dostała od aktora: „Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala”. Mimo dobrego stanu pacjenta lekarze alarmują, że ewentualne skutki uboczne mogą być znane dopiero po jakimś czasie.

Jerzy Stuhr zmagał się z problemami zdrowotnymi już wcześniej. W 2011 roku lekarze wykryli u niego nowotwór krtani, na szczęście jednak po roku intensywnego leczenia udało mu się pokonać chorobę. Aktor w przeszłości przeszedł też zawał serca. Do tego czasu aktywnie angażował się w pomoc pacjentom onkologii.

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz