Home Kategorie Ludzie Wyszło na jaw, co żona Jacka Kurskiego zrobiła zaraz przed ceremonią.
12.85K

Wyszło na jaw, co żona Jacka Kurskiego zrobiła zaraz przed ceremonią.

Jacek Kurski i Joanna Kurska 18 lipca, po 2 latach od ślubu cywilnego, stanęli przed ołtarzem, aby powiedzieć sobie sakramentalne „tak”.

Mało kto wie jednak, co żona byłego prezesa TVP zrobiła chwilę przed ceremonią. Jak się okazuje, padły mocne słowa. Dowiedziała się o nich niemal cała Polska.

W sobotę, pod dachem sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach zgromadziły się jedne z najbardziej znanych nazwisk w polskim show-biznesie i polityce, a wszystko to by wraz z Jackiem Kurskim i Joanną Kurską przeżyć jedną z najważniejszych chwil w ich życiu. Zadziwiające, co kobieta zrobiła tuż przed ceremonią.

Żona Jacka Kurskiego chwilę przed ceremonią zrobiła coś, na co wielu by się nie zdecydowało. Czy było to mądre posunięcie? Padły bardzo ważne słowa, o których teraz wie już cała Polska.

To może Cię zainteresować:  Kaczyński ujawnia plan na wypadek przegranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

W rozmowie z Se.pl Joanna Kurska zaskoczyła wszystkich. Kobieta zdradziła, jak czuje się z tym, że drugi raz wychodzi za mąż.

– „To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. To wielkie przeżycie. Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się tę przysięgę w tym wieku – skomentowała Joanna Kurska – Nigdy nie jest za późno na miłość. Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie” – zdradziła, wyznając, że Jacek Kurski to miłość jej życia.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
64
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz