Home Kategorie Ludzie Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Liczy się każdy gest.

Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Liczy się każdy gest.

Krystyna Pawłowicz znana jest z kontrowersyjnych postów zamieszczanych w social mediach. Posłanka nie przebiera w słowach i lubi wdawać się w internetowe przepychanki.

Osoby obserwujące posłankę w mediach społecznościowych przywykli do mocnych słów i kłótni. Nie dziwi więc, że jej najnowszy post wzbudził ogromne zdziwienie.

Krystyna Pawłowicz udostępniła post pewnej mieszkanki Łodzi, która prosiła o pomoc dla mężczyzny spotkanego przed dyskontem zlokalizowanym przy ul. Grodzińskiego. Pan Leszek zbierał na ulicy pieniądze i jedzenie. 60-latek nie jest bezdomny. Niestety ostatnio stracił pracę, przez co wspólnie z niepełnosprawną żoną utrzymują się z renty wynoszącej 800 zł. Pieniędzy nie wystarcza nawet na opłacenie podstawowych potrzeb. Łodzianin wręczył kobiecie spotkanej przy Biedronce swoje CV i poprosił o pomoc w poszukiwaniu pracy. Apel elektryka-złotej rączki szybko obiegł internet.

Krystyna Pawłowicz nie pozostała obojętna na los starszego mężczyzny. Korzystając z zasięgów, jakie osiąga jej konto na portalu Twitter, przyłączyła się do poszukiwania zatrudnienia dla pana Leszka. Profil posłanki obserwuje aż 60 tysięcy osób, co z pewnością może okazać się efektywne. Apel o pomoc opublikowany przez Krystynę Pawłowicz wzbudził zdziwienie internautów. Nie spodziewali się tego, że sędzina Sądu Najwyższego zdobędzie się na publiczne błaganie o wsparcie. Smutny wpis zmotywował jednak do hojnych gestów.

Kobieta, która spotkała pana Leszka, poinformowała, że ten znalazł zatrudnienie w zawodzie. Ludzie nie pozostali obojętni na prośbę o pomoc. Łodzianin otrzymał liczne propozycje pracy, również skierowane do syna pana Leszka. Etat na pewno pomoże mężczyźnie spłacić długi, które przez lata urosły do ogromnych kwot. Małżeństwo zdecydowało się też na kontakt z prawnikiem, którego zadaniem miałaby być pomoc przy uzyskaniu wyższej grupy inwalidzkiej dla żony. To wiązałoby się z podwyższeniem kwoty zasiłku.

Oczyszczanie skóry
Oczyszczanie skóry
59,99 zł
140,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy za 59,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska (do -62%)

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz