Home Kategorie Ludzie Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Tego wideo nie zapomnicie.

Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Tego wideo nie zapomnicie.

Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Tego wideo nie zapomnicie.

Nagranie córki Michała Wiśniewskiego robi furorę w internecie. Etienette zaskoczyła internautów kreatywnością. Pomysł, wideo oraz wykonanie utworu zachwyciło nawet jej ojca, który na muzyce się zna.

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne, Vivienne oraz Etiennette. Ostatnia z nich ostatnio udostępniła wyjątkowe nagranie. Tata jest z niej dumny i jego zdaniem pokazała klasę.

Etiennette Wiśniewska umieściła w internecie nagranie zaraz po tym, jak nominowano ją do akcji charytatywnej #Hot16Challenge2. Wyzwanie polegało na napisaniu 16 linijek tekstu i udostępnieniu linku do zbiórki na dofinansowanie służby zdrowia oraz samodzielnym wpłaceniu kwoty. Akcja zaskoczyła popularnością, bo udział w niej zaczęli brać nie tylko muzycy, lecz także celebryci oraz politycy.

Nagranie córki Wiśniewskiego zrobiło prawdziwą furorę. Widzowie zwrócili uwagę na tzw. follow-up, czyli istotny element w rapie. W tym przypadku było to nawiązanie do Czesława Niemena.

Michał Wiśniewski odpowiedział na nagranie córki, udostępniając w sieci wzruszający post o treści: „Stary facet a wyje. Tyle, co mi się w życiu udało to dzieci”. Ojciec jest wyraźnie dumny z córki i wierzy w jej talent. Zgadzacie się z nim? Zobaczcie wideo i sami oceńcie:

-50zł na zakupy w Sexshop112
-50zł na zakupy w Sexshop112
1,00 zł
50,00 zł
20 dni
do końca oferty!
1 zł za groupon wartościowy wart 50 zł do wydania w sklepie Sexshop112

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz