Home Kategorie Ludzie Ivanka Trump pomaga bezrobotnym Amerykanom kampanią motywującą „znajdź se coś nowego”.

Ivanka Trump pomaga bezrobotnym Amerykanom kampanią motywującą „znajdź se coś nowego”.

Ivanka Trump, córka oraz doradczyni prezydenta USA postanowiła zmotywować bezrobotnych Amerykanów.

W tym celu stworzyła kampanię „Find Something New”, która ma zachęcić obywateli do przebranżawiania się.

USA od początku pandemii mają problem z bezrobociem. Jak przypomina CNN, tylko w kwietniu pracę straciło ponad 20 mln osób, co jest nowym rekordem. Od tamtego czasu udało się odbudować 5 mln stanowiska. Pozostałe 15 mln osób nadal szuka zatrudnienia.

Promowana przez Ivankę Trump akcja ma na celu pokazać ludziom, że nie trzeba wracać na studia, aby znaleźć nowy kierunek kariery. Strona FindSomethingNew,org przedstawia historie osób, które skutecznie zmieniły branżę i radzi, jak można stać się bardziej elastycznym.

Na kampanię wylała się fala krytyki ze strony użytkowników mediów społecznościowych. Ivance zarzuca się brak kontaktu z rzeczywistością. Emocje wzbudziła szczególnie nazwa projektu, która trywializuje problem bezrobocia.

– „Od 5 miesięcy zmagamy się ze zdrowotnym i ekonomicznym kryzysem. 18 milionów osób jest bez pracy. Ale zamiast udzielić obywatelom finansowego wsparcia albo zrobić cokolwiek, by pomóc im opłacić rachunki, Biały Dom mówi im: #ZnajdźSeCośNowego. To tyle. Taki jest plan” – napisał na Twitterze senator z Ohio, Sherrod Brown.

To może Cię zainteresować:  Fryzjerzy pomimo zakażenia koronawirusem przyjmowali klientów. Narazili co najmniej 140 osób.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz