Home Kategorie Poruszające Przerażające nagranie z monitoringu windy. Kamera zarejestrowała, co babcia zrobiła bezbronnemu dziecku.

Przerażające nagranie z monitoringu windy. Kamera zarejestrowała, co babcia zrobiła bezbronnemu dziecku.

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie. Monitoring zarejestrował, co babcia zrobiła bezbronnemu wnuczkowi. Kobieta nie miała pojęcia, że jest nagrywana.

Monitoring w budynku ma być zapewnieniem bezpieczeństwa jego mieszkańców. Tym razem udało się na nim zarejestrować karygodne zachowanie starszej kobiety. Kiedy babcia wchodziła do windy, nie miała pojęcia, że to, co zaraz zrobi zobaczą ludzie z całego kraju. Sprawa trafiła już na policję.

Na filmie widzimy kobietę, która wchodzi do windy z małym dzieckiem. Nic nie zapowiada tego, co dzieje się po zamknięciu drzwi. Kobieta najpierw spoliczkowała dziecko. Kiedy to upadło, starsza pani zaczęła je szarpać. Maluch wygląda na nie więcej niż 2 lata. Jego twarz zalały łzy i było widać, że jest wyraźnie zaskoczony.

Starsza kobieta nadal nie zdając sobie sprawy z tego, że jest nagrywana, szarpie dziecko, po czym stawia je na nogi. Malec nie reaguje – nie broni się, nie płacze, jest posłuszny, ale też przestraszony. Po dojechaniu na docelowe piętro, kobieta brutalnie wypycha je z windy. Po wyjściu z niej zachowuje się jak gdyby nigdy nic. Prowadzi dziecko przez korytarz, obok przechodzi sąsiad, zupełnie nieświadomy tego, co się właśnie wydarzyło.

To może Cię zainteresować:  W podręcznikach do religii znalazły się oburzające treści. Rodzice są zszokowani.

“Głos Wojewódzki” poinformował, że kobieta została zatrzymana oraz wszczęto postępowanie wobec niej. Nagranie opublikowano w sieci. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy, w większości niecenzuralnych. Po wiadomości, że kobieta została zatrzymana, wielu z komentujących nich wyraziło swoją radość i nadzieję, że babcia zostanie ukarana.

Będąc świadkiem przemocy domowej, pamiętaj, by zawsze reagować. Jeśli obawiasz się zadzwonić na policję, zawsze możesz zadzwonić na Niebieską Linię. Można się tam zgłosić zupełnie anonimowo.

Numer Niebieskiej Linii to: 800-120-002.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
70

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz