Home Kategorie Ludzie Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosne wieści. Tego nikt się nie spodziewał.
13.97K

Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosne wieści. Tego nikt się nie spodziewał.

Aleksander Kwaśniewski podzielił się cudowną nowiną, która z pewnością ucieszy wielu Polaków. Takich rewelacji nie spodziewał się nikt.

Media obiegła właśnie informacja, która wzbudziła spore zainteresowanie. Aleksander Kwaśniewski już niedługo wcieli się w rolę, w jakiej nigdy dotąd go nie widzieliśmy. Okazuje się, że były prezydent ma zamiar spróbować swoich sił jako aktor. Jesteście ciekawi gdzie wystąpi?

Super Express dotarł do informacji na temat kultowej produkcji, która niegdyś zyskała sławę. Okazuje się, że właśnie doczekała się kontynuacji. Chodzi o film pt. „Dług”, który w latach 90-tych zrobił prawdziwą furorę. Otrzymał mnóstwo prestiżowych nagród, między innymi Złote Lwy Gdańskie.

To może Cię zainteresować:  21-letnia kobieta zginęła w pożarze. Nagle strażacy zobaczyli, że coś porusza się pod oknem.

Nie powinien dziwić więc fakt, że produkcja doczekała się kontynuacji. Ma być zatytułowana „Mój dług”, a jednym z bohaterów, który w niej zagra będzie właśnie były prezydent. Kwaśniewski wcieli się w samego siebie.

Oprócz niego w filmie zobaczymy mnóstwo innych znamienitych osobistości takich jak: Piotr Stramowski, Olga Bołądź czy Dariusz Majchrzak. Pierwsza część zatytułowana „Dług” opowiadała o prawdziwych wydarzeniach.

Nawiązano do historii dwóch biznesmenów Artura Brylińskiego i Sławomira Sikory. Mężczyźni przeżyli prawdziwy horror, który doprowadził do dramatycznego morderstwa. Sławomir Sikora napisał autobiografię, na podstawie której powstać ma „Mój dług”. Będziecie oglądać?

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz