Home Kategorie Poruszające Wszyscy modlili się, aby przeżył. Niestety zmarł.

Wszyscy modlili się, aby przeżył. Niestety zmarł.

Wszyscy modlili się, aby przeżył. Niestety zmarł.

Noworodek, o którego życie modlili się ostatnio niemal wszyscy Polacy, zmarł. Maluch był ofiarą maltretowania ze strony swoich rodziców. Obrażenia, których doznało dziecko nie dawały mu szans.

Do tragedii doszło 22 lipca bieżącego roku na terenie Rudy Śląskiej. Rodzice noworodka zadzwonili pod numer alarmowy z informacją, że ich dziecko wymaga natychmiastowej pomocy. Służby, które dotarły na miejsce zdarzenia, natychmiast przystąpiły do reanimowania miesięcznego chłopca. Jego stan był naprawdę poważny. Podjęto decyzję o przetransportowaniu go śmigłowcem LPR do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Niemowlę trafiło na OIOM. O jego życie modlili się wszyscy Polacy. Niestety teraz media obiegła tragiczna wiadomość. Obrażenia były zbyt rozległe i po kilku godzinach od przyjęcia do szpitala dziecko zmarło.

Lekarze, którzy ratowali życie chłopca zauważyli, że dziecko było ofiarą przemocy. Na jego ciele widoczne były liczne ślady świadczące o maltretowaniu. Informacje dotyczące obrażeń noworodka potwierdził starszy aspirant Arkadiusz Ciozak, rzecznik prasowy policji w Rudzie Śląskiej. Obecnie hospitalizowana jest także czternastomiesięczna siostra chłopca. Na ten moment nie wiadomo, jaki jest jej stan zdrowia.

To może Cię zainteresować:  To oburzające, co zrobiła TA kobieta! Nagranie ukazało, jak okrutnie potraktowała małe dziecko

– „Dziewczynka została tam przewieziona celem zbadania, czy w stosunku do niej również nie dochodziło do przemocy” – mówił Arkadiusz Ciozak w rozmowie z “Super Expressem”.

Organy ścigania postanowiły, że w tej sytuacji zasadnym będzie zatrzymanie rodziców. Prowadzone jest postępowanie wyjaśniające, które ma na celu ustalenie okoliczności zajścia. Rodzicom może grozić nawet kilkanaście lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
38

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz