Home Kategorie Jedzenie Polski szpital podał kobiecie po dwóch udarach okropną kolację. Ręce opadają.

Polski szpital podał kobiecie po dwóch udarach okropną kolację. Ręce opadają.

Kolacja tej pacjentki po dwóch udarach jest przerażająca. Od lat w Polsce wiele słyszy się o szpitalnym jedzeniu, które pozostawia wiele do życzenia.

Pacjenci i ich bliscy niejednokrotnie skarżą się na słabą jakość i ilość serwowanych posiłków. Mowa tutaj zarówno o obiadach, jak i śniadaniach czy kolacjach. Ostatnio w mediach społecznościowych głośno zrobiło się o Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach.

W ostatnich dniach media obiegło zdjęcie kolacji, którą zaserwowano pacjentce z Tarnowskich Gór. Kobieta jest po dwóch udarach i przepracowała 40 lat. Internauci nie kryją oburzenia.

– „Kolacja stulecia w szpitalu w Tarnowskich Górach, podana pacjentce po dwóch udarach, która przepracowała w tym kraju 40 lat. Chlebek, margaryna i kawałek serka topionego. Co o tym sądzicie?” – napisał Pan Maciek na Facebooku. Wpis ten ma ponad 2 tys. udostępnień.

W sprawę fatalnej kolacji szpitalnej zaangażował się radny miasta – Pan Michał Sporoń.

– „Kontrakt na catering w naszym Szpitalu Wielospecjalistycznym wygrała firma Impel catering, po trzykrotnym ogłoszeniu przetargu. Kwota trzyletniego kontraktu to 3 miliony zł, 1 000 000 zł / 365 dni ~ 2740 zł na dzień. Jeśli pomyślimy o jednym pacjencie, to kwota rzędu 12 zł wydawana na posiłki jednodniowe. Albo będziemy ratować życie, albo będziemy dokładać do posiłków – taką odpowiedź uzyskałem na sesji Rady Powiatu” – czytamy na profilu radnego.

Catering wege lub standard
Catering wege lub standard
207,99 zł
280,00 zł
30 dni
do końca oferty!
3 dni diety standard lub wege 1600 kcal za 124,99 zł i więcej z Catering Dietetyczny Eat Lovers

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
73

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz