Home Kategorie Ludzie Radosław Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów jest rozbitych.
17.30K

Radosław Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów jest rozbitych.

Radosław Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów jest rozbitych.

Radosław Majdan z trudem przyznał, że jego malutki syn nie będzie chrzczony. Były piłkarz postanowił też ujawnić bolesny powód takiej decyzji. Fani są w szoku.

W czerwcu Radosław Majdan po raz pierwszy został ojcem. Chociaż na początku związku z Małgorzatą Rozenek utrzymywał, że jej synów traktuje jak własnych, dopiero po narodzinach małego Henia poznał ojcostwo od zupełnie nieznanej mu strony. Podobnie jak celebrytka, ochoczo pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia malca. Ostatnio zdecydował się też na niespodziewane wyznanie.

Jeszcze kilka dni temu kolorowa prasa donosiła, że Małgosia i Radek w najlepsze zatracili się już w przygotowaniach do chrztu Henia. Uroczystość miała odbyć się w rodzinnej miejscowości celebrytki, przyjęcie w domu jej rodziców, a ci mieli z kolei po raz kolejni zostać rodzicami chrzestnymi pociechy własnej córki. Nieoczekiwanie jednak, w rozmowie z Jastrząb Post Majdan przyznał, że póki co do chrztu nie dojdzie.

– „Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna” – mówił dla Jastrząb Post Radosław Majdan.

Były piłkarz postanowił również ujawnić szczegółowe powody, jakimi kierowali się w podjęciu takiej decyzji. Jak przyznał, ani jemu ani Rozenek nie podoba się to, co dzieje się w Kościele. Zwrócił również uwagę na fakt, że Henio przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro, a ta jest przez Kościół nie akceptowana.

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
23
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz